MOOER Acoustikar MOOER

MOOER Acoustikar

1590 Kč

Nejprodávanější MOOER Acoustikar s osvědčenou značkou MOOER - tento artikl je v tuhle chvíli v akci za 1590 Kč. Počet kusů na zákazníka může být omezen. Populární nabídka se vrátila, balné a poštovné nehradíte už u objednávek nad 3000 Kč. Jasná úspora a k tomu spokojenost z nákupu, není proč váhat.

Výrobce: 
SKU: 6943206790587
Do obchodu

Popis

MOOER

Právě je za dobrou cenu MOOER Acoustikar s proslulou značkou MOOER - tento artikl pořizujte s unikátní slevou za 1590 Kč. Nabídku e-shopu pro vás připravuje tým odborníků. Dopravné bez jakéhokoliv poplatku se nyní vztahuje už na objednávky v minimální hodnotě 3000 Kč. Vy tak neplatíte nic navíc!

Podlahový pedál typu Acoustic Simulator ze série Micro Series značky Mooer. Pedál vyniká, tak jako všechny efekty značky Mooer, velmi kompaktními rozměry a pevnou konstrukcí. Pedál je vybaven čtveřicí ovládacích prvků, mezi kterými je možné nalézt ovladač pro vysoké frekvence Top, ovladač pro středobasové frekvence Body, ovladač hlasitosti Level a třípolohový přepínač, který simuluje Piezo snímač, standardní akustickou kytaru nebo Jumbo. Acoustikar je samozřejmě vybaven true bypass spínáním. Pedál je možné napájet pouze pomocí 9 V adaptéru (centr negative), který není součástí balení. Rozměry: 93,5 x 42 x 52 mm, hmotnost: 160 g.
Typ: Acoustic Simulator
Země původu: Čína
Ovládání: Top
Výstupy: Mono
Vstupy: Mono
Adaptér součástí: Ne
True bypass: Ano
Napájení: Ne

Parametry produktu MOOER Acoustikar

  • Název: MOOER Acoustikar
  • Cena: 1590 Kč
  • Výrobce: MOOER
  • EAN: 6943206790587
Všechny produkty od výrobce

Podobné produkty

Další produkty od výrobce  

Zobrazit všechny produkty od výroce