Meris Preset Switch Meris

Meris Preset Switch

3290 Kč

Nejprodávanější Meris Preset Switch populárního výrobce Meris - tento artikl nakupujte v perfektní akci za 3290 Kč. Počet kusů na zákazníka může být omezen. NEPLAŤTE DOPRAVNÉ A BALNÉ, nabídka platí pro objednávky v hodnotě nad tři tisíce korun. Už se těšíte na svoji objednávku?

Výrobce: 
SKU: 862539000476
Do obchodu

Popis

Meris

Dnes je tady pro vás Meris Preset Switch od kvalitního výrobce Meris - tento artikl musíte mít s VIP slevou pro každého za 3290 Kč. Konkurenci sledujeme nonstop, abychom vám nabídli lepší ceny. Zásilky nad 3000 Kč k vám budou dopraveny BEZPLATNĚ. Už se těšíte na svoji objednávku?

Jednoduchý a kompaktní nožní spínač umožňující snadný přístup ke čtyřem odlišným zvukům. Nabízí skvělé řešení, jak si můžete uložit a použít 4 různé zvuky z jednoho, nebo více pedálů Meris. Footswitch nepotřebuje žádné externí napájení. Propojuje se pomocí jednoho TRS kabelu, který je součástí balení. Jeho rozměry byly navrženy tak, aby souhlasily s velikostí dvou efektů Meris. Kromě toho je zařízení vybaveno PCB zásuvkou pro mini arduino DIY midi. Délka kabelu: 28 cm, Rozměry: 22 x 6 x 5 cm, Hmotnost: 280g
Země původu: Čína

Parametry produktu Meris Preset Switch

  • Název: Meris Preset Switch
  • Cena: 3290 Kč
  • Výrobce: Meris
  • EAN: 862539000476
Všechny produkty od výrobce

Podobné produkty

Další produkty od výrobce  

Zobrazit všechny produkty od výroce