Meris Mercury 7 Reverb Pedal Meris

Meris Mercury 7 Reverb Pedal

9890 Kč

No a tohle chcete: Meris Mercury 7 Reverb Pedal od originálního výrobce Meris - tento hit naleznete za jedinečnou cenu 10290 Kč. V našem katalogu zařazené zboží vás nezklame. DOPRAVA ZDARMA nyní i bez speciálního kupónu, stačí nakoupit za víc než 3 tisíce korun. Jsme si jistí, že tohle ocení každý zákazník.

Kategorie: 
Výrobce: 
SKU: 862539000414
Do obchodu

Popis

Meris

Hit z katalogu: Meris Mercury 7 Reverb Pedal od výrobce Meris - tento produkt máte za pár kliknutí při likvidaci skladu za nepřekonatelných 10290 Kč. Nakupujte v našem e-shopu za skvělé ceny. Pokud se vám líbí bezplatné poštovné, zkontrolujte, že objednáváte za víc než 3000 Kč. Už se těšíte na svoji objednávku?

Prémiový efektový pedál typu Reverb pro kytaru, baskytaru nebo klávesy. Mercury 7 nabízí high endový reverb efekt pro všechny milovníky prostoru. O čistý zvuk se stará prémiový analogový JFET obvod, efektový obvod má na starosti super kvalitní 24 bit AD / DA převodník s 32 bit DSP. Přední panel pedálu je vybaven 6 potenciometry, dvojicí nožních spínačů. Space Decay kontrolu délku ozvěn signálu, Mix míchá čistý a Efektovaný signál, Lo Frequency se stará o ekvalizaci nízkých frekvenci v efektových obvodu, Hi Frequency o nastavení odezvy výšek v reverbu. K dispozici je i potenciometr Modulate pro nastavení úrovně modulace a Pitch Vector, ​​který nastavuje 6 módů pitch shifter efektu pro reverb. Efekt nabízí dvojici algorytmov - Ultraplate a Cathedra, jakož i funkci Swell s možností pitch shifting. Pedál je vybaven konektorem pro vstup, stereo výstupem, přepínačem pro linkové nebo nástrojové typy signálu a vstupním konektorem pro expression pedál nebo MIDI, díky kterému je možné uložit až 4 presety. Pedál se napájí pomocí 9V adaptéru s polaritou center negative a je vybaven přepínatelným spínáním z true bypass na buffrované spínání.

Parametry produktu Meris Mercury 7 Reverb Pedal

  • Název: Meris Mercury 7 Reverb Pedal
  • Cena: 10290 Kč
  • Výrobce: Meris
  • EAN: 862539000414
Všechny produkty od výrobce

Podobné produkty

Další produkty od výrobce  

Zobrazit všechny produkty od výroce