Meinl Woodcraft Cajon Makah-Burl Meinl

Meinl Woodcraft Cajon Makah-Burl

4210 Kč

Jakostní Meinl Woodcraft Cajon Makah-Burl co nám vyrábí Meinl - tento artikl objednávejte s VIP slevou pro každého za 4210 Kč. Naše výhodné nabídky čekají právě na vás. Utraťte minimálně tři tisíce a DOPRAVU ZCELA ZDARMA máte v kapse. Záleží nám na tom, abyste ušetřili.

Výrobce: 
SKU: 840553088724
Do obchodu

Popis

Meinl

Perfektní Meinl Woodcraft Cajon Makah-Burl co bereme od značky Meinl - tento hit získáte s neuvěřitelnou slevou za 4210 Kč. Podívejte se také na další položky ze širokého katalogu. NEPLAŤTE DOPRAVNÉ A BALNÉ, nabídka platí pro objednávky v hodnotě nad tři tisíce korun. Takový nákup potěší vás i vaši peněženku.

Cajon ze série Woodcraft Professional vyrobený ze dřeva baltské břízy (Betula pendula), který je vybaven speciálně navinutými kovovými strunami rozprostírajícími se na vnitřní straně hrací plochy, přinášející dobře definované snarové a basové zvuky. Březová konstrukce o tloušťce 9 mm umožňuje hráči produkovat velké množství ataku a teplého tónu, zatímco vnitřně upevněny struny z ocelového mikrovlákna dodávají zvuku ostrý a na úder citlivý efekt, který zjednodušuje vytváření hlubokých basových beatů a artikulovaných prstokladů. Elegantní přední deska s povrchovou úpravou Makah-Burl dodává celému nástroji estetický vzhled. Zaoblené rohy hrací plochy poskytují celkový komfort a zároveň maximalizují hrací možnosti hráče. Mezi další komponenty cajonu patří gumové nožičky a zvukový port na zadní straně. Rozměry: 298 x 502 x 305 mm

Parametry produktu Meinl Woodcraft Cajon Makah-Burl

  • Název: Meinl Woodcraft Cajon Makah-Burl
  • Cena: 4210 Kč
  • Výrobce: Meinl
  • EAN: 840553088724
Všechny produkty od výrobce

Podobné produkty

Další produkty od výrobce  

Zobrazit všechny produkty od výroce