Meinl STD1BK Sonic Energy Meinl

Meinl STD1BK Sonic Energy

7130 Kč

Právě je za dobrou cenu Meinl STD1BK Sonic Energy od top značky Meinl - tento artikl doporučujeme v perfektní akci za 7920 Kč. Konkurenci sledujeme nonstop, abychom vám nabídli lepší ceny. NEPLAŤTE DOPRAVNÉ A BALNÉ, nabídka platí pro objednávky v hodnotě nad tři tisíce korun. Ať vám ušetřené korunky udělají hodně radosti.

Kategorie: 
Výrobce: 
SKU: 840553018301
Do obchodu

Popis

Meinl

Tradiční bestseller, Meinl STD1BK Sonic Energy od top značky Meinl - tento artikl je v tento okamžik při likvidaci skladu za nepřekonatelných 7920 Kč. Doporučujeme také ostatní produkty z nabídky e-shopu. Dopravné bez jakéhokoliv poplatku se nyní vztahuje už na objednávky v minimální hodnotě 3000 Kč. Jsme si jistí, že tohle ocení každý zákazník.

Perkusní nástroj Steel Tongue Drum ze série Sonic Energy. Tento perkusivní nástroj je vyroben z vysoce kvalitní německé oceli a vyráběn je ručně. Steel Tongue Drum produkuje jasný a přirozený tón, který je velmi uklidňující, proto je kromě hudby nástroj vhodný i pro terapeutické sezení. Základní tón je doplněn o 7 doplňkových tónů, které dokonale ladí a vytvářejí tak hudební stupnici pro sólo nebo doprovodnou hru s kapelou. Součástí balení je také dvojice hůlek s pogumovaným koncem. Rozměry: 305 x 165 mm, ladění: E4, D5, C4, A4, A3, G4, D4, C5. Barevné provedení: Black.

Parametry produktu Meinl STD1BK Sonic Energy

  • Název: Meinl STD1BK Sonic Energy
  • Cena: 7920 Kč
  • Výrobce: Meinl
  • EAN: 840553018301
Všechny produkty od výrobce

Podobné produkty

Další produkty od výrobce  

Zobrazit všechny produkty od výroce