Meinl SC80AB Snarecraft Cajon Almond Birch Meinl

Meinl SC80AB Snarecraft Cajon Almond Birch

2190 Kč

V akci je Meinl SC80AB Snarecraft Cajon Almond Birch od originálního výrobce Meinl - tento artikl objednávejte za perfektní cenu 2190 Kč. Upozorňujeme, že nabídka má omezenou platnost. Stačí naplnit košík zbožím nad tři tisíce a dopravu NEPLATÍTE. Nakupování na internetu je tak opět výhodnější než v kamenné prodejně, která má vyšší náklady.

Výrobce: 
SKU: 840553088625
Do obchodu

Popis

Meinl

Jakostní Meinl SC80AB Snarecraft Cajon Almond Birch co odebíráme od výrobce Meinl - tento artikl musíte mít za perfektní cenu 2190 Kč. Vybírejte to nejlepší u nás. Máte rádi DOPRAVU, kterou za vás zaplatí e-shop? Stačí nakoupit nad 3000 Kč a je vaše. Nakoupit a ještě ušetřit, co si přát víc.

Cajon ze série Snarecraft který kombinuje artikulovanou rytmickou interpunkci s teplou tonální kvalitou, aby hráčům přinesl zaměřený zvuk a široký dynamický rozsah. Jeho rezonující tělo je vyrobeno ze 7 vrstev (9 mm) dřeva baltské břízy (Betula pendula) a při hře reaguje výraznými basy a ostrými slapovými tóny. Vysoce expresivní snare zvuky pocházejí ze dvou integrovaných struníků, které jsou upevněny na přední desku také ze dřeva baltské břízy se zabarvením almond. Zaoblené rohy hrací plochy poskytují celkový komfort a zároveň maximalizují hrací možnosti hráče. Cajon má také gumové nožičky a zvukový port na zadní straně. Rozměry: 298 x 457 x 298 mm.
Tělo: Bříza
Přední deska: Almond Birch
Typ: Cajon
Země původu: Bulharsko
Barva podle výrobce: Almond Birch

Parametry produktu Meinl SC80AB Snarecraft Cajon Almond Birch

  • Název: Meinl SC80AB Snarecraft Cajon Almond Birch
  • Cena: 2190 Kč
  • Výrobce: Meinl
  • EAN: 840553088625
Všechny produkty od výrobce

Podobné produkty

Další produkty od výrobce  

Zobrazit všechny produkty od výroce