Meinl Jam Cajon Dark Eucalyptus Meinl

Meinl Jam Cajon Dark Eucalyptus

2090 Kč

Perfektní Meinl Jam Cajon Dark Eucalyptus s osvědčenou značkou Meinl - tento artikl doporučujeme za skvělou cenu 2090 Kč. Vybírat zboží v akci můžete z pohodlí vašeho domova. Máte rádi DOPRAVU, kterou za vás zaplatí e-shop? Stačí nakoupit nad 3000 Kč a je vaše. Záleží nám na tom, abyste ušetřili.

Výrobce: 
SKU: 840553088588
Do obchodu

Popis

Meinl

Pouze pro omezený počet zákazníků je zde Meinl Jam Cajon Dark Eucalyptus oblíbené značky Meinl - tento artikl pořizujte v bombastické akci za 2090 Kč. Nabízíme nejlepší poměr cena výkon. Pokud se vám líbí bezplatné poštovné, zkontrolujte, že objednáváte za víc než 3000 Kč. Už jsme vás přesvědčili, že tohle musíte mít?

Kompaktní a lehký cajon ze série Jam, který se snadno přenáší a je vybaven pevnými vnitřními strunami, díky čemuž je ideální volbou pro hudebníky na cestách. Jeho rezonující tělo o tloušťce 9 mm je řemeslně sestrojeno v Evropě ze 7 vrstev překližky z baltské břízy (Betula pendula) a v kombinaci s přední deskou z tmavého eukalyptového dřeva nabízí úderný basový zvuk v centru hrací plochy, zatímco při úderech v horních rozích produkuje ''slapové'' zvuky připomínající snare buben. Tato zvuková směs je ideální pro tvorbu rytmického základu v akustické hudbě. Dva vnitřní struníky jsou namontovány tak, aby se dotýkaly vnitřní strany přední desky pro citlivou odezvu. Cajon je také vybaven gumovými nožičkami a zvukovým otvorem na zadní straně. Rozměry: 267 x 381 x 286 mm.

Parametry produktu Meinl Jam Cajon Dark Eucalyptus

  • Název: Meinl Jam Cajon Dark Eucalyptus
  • Cena: 2090 Kč
  • Výrobce: Meinl
  • EAN: 840553088588
Všechny produkty od výrobce

Podobné produkty

Další produkty od výrobce  

Zobrazit všechny produkty od výroce