Meinl Generation X 18" Signal Crash / Klub Ride Meinl

Meinl Generation X 18" Signal Crash / Klub Ride

4320 Kč

Diskontní Meinl Generation X 18" Signal Crash / Klub Ride od oblíbené společnosti Meinl - tento produkt obchodujeme při likvidaci skladu za nepřekonatelných 4320 Kč. Nabízíme nejlepší poměr cena výkon. Vyberte si zboží v celkové hodnotě nad 3000 Kč a poštovné máte ZDARMA. Přejeme vám příjemné nakupování.

Kategorie: 
Výrobce: 
SKU: 840553001891
Do obchodu

Popis

Meinl

Nabídka pro vás: Meinl Generation X 18" Signal Crash / Klub Ride s trendy značkou Meinl - tento produkt prodáváme za jedinečnou cenu 4320 Kč. Ceny jsou tento týden stlačené na minimum. Jakmile se vám zalíbí zboží nad 3000 Kč, cenu dopravy už nemusíte řešit, bude GRATIS. Nakoupit a ještě ušetřit, co si přát víc.

Činel typu Signal Crash / Klub Ride z modelové řady Generation X s průměrem 18", vyvinutý ve spolupráci s bubenickou superstar, Thomasem Langem. Tento činel disponuje velmi moderním experimentálním zvukem s převažujícími výškovými a středovými frekvencemi, s rychlou explozivní odezvou. Při použití paliček lehčí váhové kategorie je použitelný jako tišší, čistě znějící Ride. Vhodný zejména pro použití v hudebních stylech Rock, Pop, Fusion, RNB, Reggae, World, Electro a ve studiu. Vyrobeno ze slitiny FX9. Váhová kategorie: Medium Thin. Povrchová úprava: Traditional.

Parametry produktu Meinl Generation X 18" Signal Crash / Klub Ride

  • Název: Meinl Generation X 18" Signal Crash / Klub Ride
  • Cena: 4320 Kč
  • Výrobce: Meinl
  • EAN: 840553001891
Všechny produkty od výrobce

Podobné produkty

Další produkty od výrobce  

Zobrazit všechny produkty od výroce