Meinl Artisan Edition Cajon Soleá Line Dark Red Burl Meinl

Meinl Artisan Edition Cajon Soleá Line Dark Red Burl

6600 Kč

Radost přinášející Meinl Artisan Edition Cajon Soleá Line Dark Red Burl s osvědčenou značkou Meinl - toto zboží si můžete nechat doručit za úžasnou cenu 6600 Kč. Doporučujeme také ostatní produkty z nabídky e-shopu. Máte rádi DOPRAVU, kterou za vás zaplatí e-shop? Stačí nakoupit nad 3000 Kč a je vaše. Vy tak neplatíte nic navíc!

Výrobce: 
SKU: 840553089004
Do obchodu

Popis

Meinl

Příjemné pocity navazující Meinl Artisan Edition Cajon Soleá Line Dark Red Burl od známé značky Meinl - tento hit můžete sehnat při časově omezené akci za 6600 Kč. Podívejte se také na další položky ze širokého katalogu. Pokud nechcete platit dopravu, stačí vytvořit objednávku v minimální hodnotě 3000 Kč. Ať vám ušetřené korunky udělají hodně radosti.

Vysoce kvalitní cajon z řady Soléa série Artisan Edition, jehož rezonující tělo je vyrobeno ze dřeva baltské břízy (Betula pendula) s elegantním vypáleným označením, zatímco jeho přední deska je vyrobena s povrchovou úpravou Dark Red Burst. Tělo s 12mm tlustými stěnami z 9 vrstev překližky rozvíjí zvuk do plného a výrazného tónu, který se promítá s výjimečnou jasností a teplem, přičemž je vybaveno i speciálním basově reflexním systémem pro zlepšení tónů spodní části spektra a tím pádem i hlubší basový zvuk. Přední deska je zase ergonomicky zaoblená s vypouklou kontaktní plochou, přičemž její zaoblené rohy a drážky pro palce zaručují vysoký komfort a skvělou hratelnost. Uvnitř nástroje se nacházejí dvě sady čtyř cajonových strun z kovových mikrovláken, které produkují praskavý efekt připomínající struny snare bubnu. Tyto struny jsou ručně vinuté podle vzoru mistrovského výrobce cajonů – Josého ''Pepote'' Hernández Diaze – a každá sada je nastavitelná pomocí ladící šrouby a dodávaného klíče. Cajon je také vybaven speciálně tvarovanými, měkkými gumovými nožkami. Rozměry: 286 x 483 x 298 mm. Nástroj je vyroben ve Španělsku a má matnou povrchovou úpravu.

Parametry produktu Meinl Artisan Edition Cajon Soleá Line Dark Red Burl

  • Název: Meinl Artisan Edition Cajon Soleá Line Dark Red Burl
  • Cena: 6600 Kč
  • Výrobce: Meinl
  • EAN: 840553089004
Všechny produkty od výrobce

Podobné produkty

Další produkty od výrobce  

Zobrazit všechny produkty od výroce