Meinl Artisan Edition Cajon Bulería Line Lava-Burl Meinl

Meinl Artisan Edition Cajon Bulería Line Lava-Burl

8290 Kč

Radost přinášející Meinl Artisan Edition Cajon Bulería Line Lava-Burl kvalitní značky Meinl - tento hit snadno najdete v perfektní akci za 8290 Kč. Upozorňujeme, že nabídka má omezenou platnost. Na vámi zadanou adresu bude BEZPLATNĚ dopravena objednávka v hodnotě 3000 Kč nebo víc. Ať vám ušetřené korunky udělají hodně radosti.

Výrobce: 
SKU: 840553089011
Do obchodu

Popis

Meinl

Trendy Meinl Artisan Edition Cajon Bulería Line Lava-Burl od známého výrobce Meinl - toto zboží si můžete opatřit s VIP slevou pro každého za 8290 Kč. Doporučujeme také ostatní produkty z nabídky e-shopu. A nejlepší na tom všem je, že při objednávce nad 3 tisíce Kč nezaplatíte ani korunu za dopravu. No a to se jednoduše vyplatí.

Vysoce kvalitní cajon z řady Bulería série Artisan Edition, jehož rezonující tělo je vyrobeno ze dřeva baltské břízy (Betula pendula) s elegantním vypáleným označením, zatímco jeho přední deska je vyrobena ze dřeva Lava-Burl. Tělo s 12mm tlustými stěnami z 9 vrstev překližky rozvíjí zvuk do plného a výrazného tónu, který se promítá s výjimečnou jasností a teplem, přičemž je vybaveno i speciálním basově reflexním systémem pro zlepšení tónů spodní části spektra a tím pádem i hlubší basový zvuk. Přední deska je zase ergonomicky zaoblená s vypouklou kontaktní plochou, přičemž její zaoblené rohy a drážky pro palce zaručují vysoký komfort a skvělou hratelnost. Uvnitř nástroje se nacházejí dvě sady pěti cajonových strun z kovových mikrovláken, které produkují praskavý efekt připomínající struny snare bubnu. Tyto struny jsou ručně vinuté podle vzoru mistrovského výrobce cajonů – Josého ''Pepote'' Hernández Diaze – a každá sada je nastavitelná pomocí ladící šrouby a dodávaného klíče. Cajon je také vybaven speciálně tvarovanými, měkkými gumovými nožkami a pop filtrem na zvukovém otvoru. Rozměry: 286 x 483 x 298 mm. Nástroj je vyroben ve Španělsku a má matnou povrchovou úpravu.

Parametry produktu Meinl Artisan Edition Cajon Bulería Line Lava-Burl

  • Název: Meinl Artisan Edition Cajon Bulería Line Lava-Burl
  • Cena: 8290 Kč
  • Výrobce: Meinl
  • EAN: 840553089011
Všechny produkty od výrobce

Podobné produkty

Další produkty od výrobce  

Zobrazit všechny produkty od výroce