Mad Professor Tiny Orange Phaser Mad Professor

Mad Professor Tiny Orange Phaser

4990 Kč

Pouze pro omezený počet zákazníků je zde Mad Professor Tiny Orange Phaser od Mad Professor - tento artikl je tady pro vás za téměř velkoobchodní cenu 4990 Kč. Vybírejte to nejlepší u nás. Jen nyní je POŠTOVNÉ ZDARMA, když si vyberete zboží nad 3000 Kč. Vy tak neplatíte nic navíc!

Kategorie: 
Výrobce: 
SKU: 6430033091166
Do obchodu

Popis

Mad Professor

Jedinečná nabídka, Mad Professor Tiny Orange Phaser od společnosti Mad Professor - tento produkt doručujeme za mimořádně nízkou cenu 4990 Kč. Ceny jsou tento týden stlačené na minimum. Populární nabídka se vrátila, balné a poštovné nehradíte už u objednávek nad 3000 Kč. Udělejte si radost.

Prémiový efektový pedál typu Phaser. Pedál nabízí efekt měkkého a přirozeného Phase efektu s jemným cyklickým fzovým posunem. Efekt je zasazen v pevné a odolné celokovové konstrukci a jeho přední panel je osazen čtveřicí ovládacích prvků. Na výběr je z potenciometrů pro Mix, který přimíchává efektový signál ke čistému zvuku, Speed, který se stará o rychlost oscilace, Reconance, který se stará o rezonanci finálního zvuku a přepínatelný ovladač pro průběh fázových posunů. Efekt je vybaven kvalitním true bypass spínáním a je ho možné napájet pomocí 9V baterie nebo standardním 9V adaptérem s polaritou center negative.

Parametry produktu Mad Professor Tiny Orange Phaser

  • Název: Mad Professor Tiny Orange Phaser
  • Cena: 4990 Kč
  • Výrobce: Mad Professor
  • EAN: 6430033091166
Všechny produkty od výrobce

Podobné produkty

Další produkty od výrobce  

Zobrazit všechny produkty od výroce