Mad Professor Sweet Honey Overdrive Mad Professor

Mad Professor Sweet Honey Overdrive

4390 Kč

Jasný hit, Mad Professor Sweet Honey Overdrive pocházející od značky Mad Professor - tento artikl musíte mít za hustou cenu 4690 Kč. Poskytujeme vám příjemný nákup z vašeho počítače, tabletu či smartphonu. Vyberte si zboží v celkové hodnotě nad 3000 Kč a poštovné máte ZDARMA. Naše heslo: kvalita, výhodná cena, prozákaznický přístup.

Kategorie: 
Výrobce: 
SKU: 6430033091197
Do obchodu

Popis

Mad Professor

Trendy Mad Professor Sweet Honey Overdrive od známého výrobce Mad Professor - tento produkt objednáte s VIP slevou pro každého za 4690 Kč. Ve slevě nabízíme nepřeberné množství dalších položek. Stačí naplnit košík zbožím nad tři tisíce a dopravu NEPLATÍTE. Neplaťte jinde víc než musíte.

Prémiový efektový pedál typu Overdrive. Pedál nabízí klasické měkké a přirozené zkreslení, které je vhodné jak pro nakopnutí elektronkového zesilovače, tak i pro samostatné využití pro zkreslení vašeho kytarového tónu. Efekt je zasazen v pevné a odolné celokovové konstrukci a jeho přední panel je osazen trojicí ovládacích prvků. Na výběr je z potenciometrů pro Volume, který nastavuje hlasitost, Focus, který působí na celkovou ekvalizaci finálního zvuku a výrazně ovlivňuje dynamiku a pocit ze hry a Drive, který nastavuje úroveň zkreslení. Efekt je vybaven kvalitním true bypass spínáním a je ho možné napájet pomocí 9V baterie nebo standardním 9V adaptérem s polaritou center negative.

Parametry produktu Mad Professor Sweet Honey Overdrive

  • Název: Mad Professor Sweet Honey Overdrive
  • Cena: 4690 Kč
  • Výrobce: Mad Professor
  • EAN: 6430033091197
Všechny produkty od výrobce

Podobné produkty

Další produkty od výrobce  

Zobrazit všechny produkty od výroce