Mad Professor Ruby Red Booster Mad Professor

Mad Professor Ruby Red Booster

4390 Kč

Ve slevě je Mad Professor Ruby Red Booster od kvalitní značky Mad Professor - toto zboží si můžete nechat dodat s unikátní slevou za 4390 Kč. Naše výhodné nabídky čekají právě na vás. Populární nabídka se vrátila, balné a poštovné nehradíte už u objednávek nad 3000 Kč. Nakoupit a ještě ušetřit, co si přát víc.

Výrobce: 
SKU: 6430033091203
Do obchodu

Popis

Mad Professor

No a tohle chcete: Mad Professor Ruby Red Booster od top výrobce Mad Professor - tento artikl čeká na vás s výjimečnou slevou za 4390 Kč. Konkurenci sledujeme nonstop, abychom vám nabídli lepší ceny. Oblíbený bonus, BEZPLATNÉ poštovné a balné, je poskytován pro objednávky nad 3000 Kč. Už se těšíte na svoji objednávku?

Prémiový efektový pedál typu Boost / Overdrive. Pedál nabízí možnost využití jako Clean Boost, ale i klasické měkké a přirozené zkreslení, které je vhodné jak pro nakopnutí elektronkového zesilovače, tak i pro samostatné využití pro zkreslení vašeho kytarového tónu. Efekt je zasazen v pevné a odolné celokovové konstrukci a jeho přední panel je osazen trojicí ovládacích prvků. Na výběr je z potenciometrů pro Master, který nastavuje hlasitost, Treble, který ovplyvňuej propustnost výškových frekvenci a Boost, který nastavuje úroveň zesílení hlasitosti až o 40 dB. Efekt je vybaven kvalitním true bypass spínáním a je ho možné napájet pomocí 9V baterie nebo standardním 9V adaptérem s polaritou center negative.
Provoz na baterie: Ano
Typ: Boost
Země původu: Taiwan
Adaptér součástí: Ne
True bypass: Ano
Napájení: Ne

Parametry produktu Mad Professor Ruby Red Booster

  • Název: Mad Professor Ruby Red Booster
  • Cena: 4390 Kč
  • Výrobce: Mad Professor
  • EAN: 6430033091203
Všechny produkty od výrobce

Podobné produkty

Další produkty od výrobce  

Zobrazit všechny produkty od výroce