Line6 HX EFFECTS Line6

Line6 HX EFFECTS

15290 Kč

Nabídka pro vás: Line6 HX EFFECTS od populárního výrobce Line6 - tento produkt objednáte téměř zdarma za 15290 Kč. Upozorňujeme, že nabídka má omezenou platnost. Jen nyní je POŠTOVNÉ ZDARMA, když si vyberete zboží nad 3000 Kč. Nakoupit a ještě ušetřit, co si přát víc.

Kategorie: 
Výrobce: 
SKU: 614252306072
Do obchodu

Popis

Line6

Prestižní Line6 HX EFFECTS s pečetí kvality Line6 - tento hit můžete sehnat za úžasnou cenu 15290 Kč. U nás nakoupíte vždy kvalitní zboží za bombastické ceny. Stačí naplnit košík zbožím nad tři tisíce a dopravu NEPLATÍTE. Jsme si jistí, že tohle ocení každý zákazník.

Multi-efektový kytarový procesor v kompaktním formátu kompatibilním s většinou pedal boardů, který nabízí více než 100 efektů převzatých z oceňovaných hardwarových a softwarových procesorů Helix, přičemž využívá stejný audio engine HX a výkonné digitální signálové procesory (DSP) pro simultánní zpracování až devíti efektů. Efekty zahrnují zkreslení, delaye, reverby, modulace, pitch/synth/filtry, kompresory/limitery, ekvalizéry, wah-y či smyčku se šesti spínači, plus další efekty z knihovny Legacy převzaty z Line 6 modelů M13, M9, M5, DL4TM, MM4 TM, FM4 TM a DM4 TM. Jednotka precizně emuluje chování dokonce i těch nejsvéráznějších "vintage" efektů tím, že modeluje jejich jednotlivé kompomenty. Zvuk efektů lze dále bez námahy editovat a monitorovat pomocí osmi nožních spínačů s kapacitním snímáním, šesti LCD pásků a barevně označených LED kroužků. Uživatel dokonce může načíst vlastní impulsní odpovědi (IR) pro fázový/FOH routing a akustickou rezonanci těla kytary. Procesor také nabízí možnost výběru analogového bypassu nebo DSP bypassu s lineárním zpožděním, zatímco 123dB dynamického rozsahu zaručuje výjimečnou hloubku, citlivost a velmi nízký hluk. Rozsáhlé možnosti směrování a ovládání poskytují flexibilitu ve studiu nebo na pódiu a zaručují snadnou integraci se standardními pedály a zesilovači.

Parametry produktu Line6 HX EFFECTS

  • Název: Line6 HX EFFECTS
  • Cena: 15290 Kč
  • Výrobce: Line6
  • EAN: 614252306072
Všechny produkty od výrobce

Podobné produkty

Další produkty od výrobce  

Zobrazit všechny produkty od výroce