LEWITZ P6 LEWITZ

LEWITZ P6

1890 Kč

V akci je pouze tady LEWITZ P6 od originálního výrobce LEWITZ - tento artikl je v tento okamžik v perfektní akci za 1890 Kč. Naše výhodné nabídky čekají právě na vás. Jakmile se vám zalíbí zboží nad 3000 Kč, cenu dopravy už nemusíte řešit, bude GRATIS. Nakoupit a ještě ušetřit, co si přát víc.

Výrobce: 
SKU: 
Do obchodu

Popis

LEWITZ

No a tohle chcete: LEWITZ P6 originální od labelu LEWITZ - toto zboží si můžete opatřit téměř zdarma za 1890 Kč. Čekáme, že tahle nabídka se zařadí k našim bestsellerům. Utraťte minimálně tři tisíce a DOPRAVU ZCELA ZDARMA máte v kapse. Nakupování na internetu je tak opět výhodnější než v kamenné prodejně, která má vyšší náklady.

Napájecí zdroj s 8 izolovanými výstupy určenými pro napájení různých efektových pedálů v pedalboardu. Zdroj je osazen 8 výstupy pro napájení efektů a jedním univerzálním konektorem pro napájení z elektrické sítě, který je přizpůsoben pro 110 V i 230 V elektrické sítě. Výstupy 1 až 8 jsou určeny pro napájení efektů do 100 mA při napětí 9 V. Každý z výstupů je osazen vlastní LED diodou, která signalizuje případný zkrat nebo přepětí. Součástí balení jsou všechny potřebné kabely pro propojení efektů se zdrojem. Barevné provedení: Black.
Napětí: 9V
Proud: do 200 mA
Počet výstupů: 8
Polarita: Center Minus
Typ nabíječky: Síťový zdroj
Konektor: Barrel
Země původu: Čína
Napájení: 240V

Parametry produktu LEWITZ P6

  • Název: LEWITZ P6
  • Cena: 1890 Kč
  • Výrobce: LEWITZ
  • EAN:
Všechny produkty od výrobce

Podobné produkty

Další produkty od výrobce  

Zobrazit všechny produkty od výroce