Laserworld ShowNET PRO + Showeditor software Laserworld

Laserworld ShowNET PRO + Showeditor software

10290 Kč

Trendy Laserworld ShowNET PRO + Showeditor software od oblíbeného výrobce Laserworld - tento produkt prodáváme při likvidaci skladu za nepřekonatelných 10290 Kč. Doporučujeme také ostatní produkty z nabídky e-shopu. Oblíbený bonus, BEZPLATNÉ poštovné a balné, je poskytován pro objednávky nad 3000 Kč. Neplaťte jinde víc než musíte.

Kategorie: 
Výrobce: 
SKU: 7640144990374
Do obchodu

Popis

Laserworld

Jakostní Laserworld ShowNET PRO + Showeditor software od producenta Laserworld - tento artikl pořizujte za úžasnou cenu 10290 Kč. Naše výhodné nabídky čekají právě na vás. Máte rádi DOPRAVU, kterou za vás zaplatí e-shop? Stačí nakoupit nad 3000 Kč a je vaše. Ať vám ušetřené korunky udělají hodně radosti.

Rozhraní ShwoNET společnosti Laserworld je plně kompatibilní s profesionálním software Showeditor pro ovládání světelných scén. Software nabízí jednoduché ovládání a je vhodný pro začátečníky i profesionály. Přináší intuitivní prostředí, scény založené na časové ose, více než 250 světelných - laser scén a přednastavené MIDI profily. Umožňuje export a import souborů ILDA (.ild) pro snadný přenos mezi různými software produkty. Showeditor je kompatibilní s DMX vstupem/výstupem, což přináší možnost dálkového ovládání světel. MIDI zabezpečuje vytváření vlastních profilů. Obrázkový editor nabízí vytvoření vlastních vzorů, obrázků a textů.

Parametry produktu Laserworld ShowNET PRO + Showeditor software

  • Název: Laserworld ShowNET PRO + Showeditor software
  • Cena: 10290 Kč
  • Výrobce: Laserworld
  • EAN: 7640144990374
Všechny produkty od výrobce

Podobné produkty

Další produkty od výrobce  

Zobrazit všechny produkty od výroce