Laney Nexus-SLS Laney

Laney Nexus-SLS

12910 Kč

Exkluzivní Laney Nexus-SLS od známého výrobce Laney - tento produkt posíláme v jedinečné akci za 12910 Kč. Ve slevě nabízíme nepřeberné množství dalších položek. DOPRAVA ZDARMA nyní i bez speciálního kupónu, stačí nakoupit za víc než 3 tisíce korun. Vy tak neplatíte nic navíc!

Výrobce: 
SKU: 
Do obchodu

Popis

Laney

Vynikající Laney Nexus-SLS populárního výrobce Laney - toto zboží si můžete objednat v akci za 12910 Kč. Nakupujte v našem e-shopu za skvělé ceny. Jen nyní je POŠTOVNÉ ZDARMA, když si vyberete zboží nad 3000 Kč. Vy tak neplatíte nic navíc!

Kompaktní hybridní baskytarový zesilovač s výkonem 500W. Nexus SLS je zasazen v miniaturní, ale pevné a odolné kovové konstrukci a je vybaven elektronkovým předzesilovačem s elektronkami typu ECC83 a tranzistorovým koncovým zesilovačem s celkovým výkonem 500W. Přední a zadní panel zesilovače nabízejí bohaté možnosti nastavení finálního zvuku a použití zesilovače. Přední panel je vybaven dvojicí vstupních konektorů s rozdílnou citlivostí, Potenciometr Gain slouží i pro nastavení vestavěného kompresoru při jeho zatažení směrem ven. Shape nastavuje 4 různé presety ekvalizace, které je možné detailně nastavit pomocí třípásmového EQ s parametrickými středy, potenciometrem Tilt, který má vliv na celkový boost nebo cut basových a výškových frekvenci a Touch, který dodává výslednému zvuku pevnost nebo kulatost. Na palubě je i trojice vestavěných efektů Reverb, Chorus a Octaver / 5th pitch shifter, které se ovládají pomocí trojice potenciometrů Space, Interval a Focus. Zadní panel nabízí výstup pro D.I. s přepínáním mezi Output, Pro a Post, jakož i přepínačem Ground Lift. K dispozici je také USB konektor pro nastavení rozhraní přímo ve vašem počítači nebo pro reamping zvuku. Přítomný je i výstup pro sluchátka se samostatným Volume, Aux In se samostatným Volume, efektová smyčka s přepínáním citlivosti mezi -10dB a Bypass, výstup pro ladičku, vstup pro nožní přepínač FS4-NSL a Speakon pro připojení externích reproduktorů s přepínatelnou impedancí 4 a 8 Ohm. Hmotnost: 4,5 kg.
Výkon: 500 W
Impedance: 4 Ohm
USB: Ano
Hmotnost: 4,5 kg
Vestavěné efekty: Ano
Možná montáž do racku: Ne
Země původu: Čína
Ovládání: Volume
Footswitch součástí: Ne
Vstupní port nožního spínače: Ano
Sluchátkový výstup: Ano
Efektová smyčka: Ano
MP3 / linkový vstup: Ano
Napájení: 240V
Výstup pro externí reprobox: Ano
Kompresor: Ano
Výstup pro DI: Ano
Limiter: Ne
Výkon (Watt): 500.0

Parametry produktu Laney Nexus-SLS

  • Název: Laney Nexus-SLS
  • Cena: 12910 Kč
  • Výrobce: Laney
  • EAN:
Všechny produkty od výrobce

Podobné produkty

Další produkty od výrobce  

Zobrazit všechny produkty od výroce