Laney LX120R Head Red Laney

Laney LX120R Head Red

6990 Kč

Tohle si zamilujete: Laney LX120R Head Red od oblíbené společnosti Laney - toto zboží si můžete nechat dodat levně za 6990 Kč. Počet kusů na zákazníka může být omezen. Stačí naplnit košík zbožím nad tři tisíce a dopravu NEPLATÍTE. Vy tak neplatíte nic navíc!

Kategorie: 
Výrobce: 
SKU: 
Do obchodu

Popis

Laney

Unikátní Laney LX120R Head Red od oblíbené značky Laney - tento produkt máte na dosah ruky v neopakovatelné akci za 6990 Kč. Počet kusů na zákazníka může být omezen. Pokud nechcete platit dopravu, stačí vytvořit objednávku v minimální hodnotě 3000 Kč. Využijte nabídku dřív, než dojde ke zdražení.

Dvoukanálový tranzistorový kytarový zesilovač s výkonem 120W. Laney LX120RH je ideální kombo pro kapelových zkoušky nebo klubové koncerty. O jeho celkový výkon 120 W se stará tranzistorový zesilovač. Přední panel nabízí kromě nástrojového vstupu i potenciometry pro ovládání Volume a třípásmového EQ pro čistý kanál, přepínač pro zkreslený zvuk, potenciometr Crunch pro nastavení úrovně zkreslení, třípásmový EQ pro ekvalizaci finálního zvuku zkresleného kanálu, přepínač XTB pro extra basovou odezvu, Volume pro zkreslený kanál a Reverb pro nastavení úrovně vestavěného digitálního reverbu. K dispozici jsou i konektory Aux In typu RCA pro připojení mp3 playeru nebo smartphonu, konektor pro připojení nožního přepínače FS2 (není součástí balení) a dvojice konektorů pro efektovou smyčku. Zadní panel nabízí dvojici výstupních konektorů pro externí reproduktory s minimální impedancí 4 Ohm. Rozměry: 223 x 674 x 240 mm, hmotnost: 14 kg. Barevné provedení: Red.

Parametry produktu Laney LX120R Head Red

  • Název: Laney LX120R Head Red
  • Cena: 6990 Kč
  • Výrobce: Laney
  • EAN:
Všechny produkty od výrobce

Podobné produkty

Další produkty od výrobce  

Zobrazit všechny produkty od výroce