Laney A-DUO Laney

Laney A-DUO

7090 Kč

Neodoláte: Laney A-DUO oblíbené značky Laney - toto zboží si můžete objednat téměř zdarma za 7090 Kč. Nabízíme nejlepší poměr cena výkon. Běží vám čas na BEZPLATNOU dopravu k objednávkám v hodnotě 3000 Kč a víc! Záleží nám na tom, abyste ušetřili.

Kategorie: 
Výrobce: 
SKU: 5060109455007
Do obchodu

Popis

Laney

Nabídka pro vás: Laney A-DUO s jakostní značkou Laney - tento hit získáte při likvidaci skladu za nepřekonatelných 7090 Kč. Ceny jsou tento týden stlačené na minimum. Utraťte minimálně tři tisíce a DOPRAVU ZCELA ZDARMA máte v kapse. Lepší nabídku už na trhu hledat nemusíte.

Přenosné kombo pro elektro-akustické nástroje ze série A, které nabízí široký výběr ovladačů speciálně navržených pro úpravu akustického zvuku, stejně jako efekty reverb či chorus. Při hmotnosti pouhých 10,5 kg se toto kombo velmi snadno přenáší, ale zároveň nabízí dostatečný výkon a headroom i pro živá vystoupení na velkých pódiích. Vysokovýkonný dvojitý mono zesilovač třídy D je zkombinován se dvěma speciálními 8-palcovými woofery s dvojitými kužely pro artikulovanou, transparentní reprodukci akustického zvuku, který je dostatečně výrazný a jasný i ve vysokých frekvencích. Kombo nabízí dva zcela nezávislé kanály, každý z nich vybaven XLR i jack vstupy, 3-pásmovým ekvalizérem a ovladačem "Shape" pro okamžitou optimalizaci. Díky tomu umožňuje připojení nástroje a mikrofonu zároveň, nebo připojení dvou nástrojů či dokonce směšování zvuku ozvučujícího mikrofonu a snímače téhož nástroje. Oba XLR vstupy nabízejí fantomové napájení, takže je přes ně možné připojit i dynamické či kondenzátorové mikrofony. Kromě toho je k dispozici také připojení AUX pro audio zařízení pro přehrávání doprovodné hudby. Oba kanály dále nabízejí samostatné efekty chorus a reverb pro úpravu zvuku bez potřeby použití externích pedálů (oba efekty lze ovládat pomocí nožního spínače FS2-MINI, který není součástí balení). Kombo je navrženo pro použití v několika živých aplikacích: při umístění na podlahu zabírá jen minimum prostoru a je možné jej použít i jako sedadlo. Alternativně může být umístěné na bočních nožičkách pro částečnou změnu tónu nebo na stojan pro reproduktory pro maximální projekci zvuku. Jednoduché, ale velmi efektivní tlačítko Anti-Feedback může být použito pro automatické skenování a následné odstranění nežádoucí zpětné vazby. K dispozici je i fázový spínač pro odstranění rušení, které může nastat, pokud je hráč v těsné blízkosti komba. Kombo dále nabízí vyvážený XLR D.I. výstup, který nabízí přímé připojení k mixážnímu pultu či aktivnímu reproduktoru, a čtyři digitální EQ přednastavení, které zaručují vylepšení celkového zvuku v závislosti na situaci a nastavení.

Parametry produktu Laney A-DUO

  • Název: Laney A-DUO
  • Cena: 7090 Kč
  • Výrobce: Laney
  • EAN: 5060109455007
Všechny produkty od výrobce

Podobné produkty

Další produkty od výrobce  

Zobrazit všechny produkty od výroce