L.R. Baggs Align Session L.R. Baggs

L.R. Baggs Align Session

6090 Kč

Hit z katalogu: L.R. Baggs Align Session co nám vyrábí L.R. Baggs - tento produkt obchodujeme ve výprodejové akci za 6090 Kč. Nabízíme nejlepší poměr cena výkon. DOPRAVA ZDARMA nyní i bez speciálního kupónu, stačí nakoupit za víc než 3 tisíce korun. Jsme si jistí, že tohle ocení každý zákazník.

Kategorie: 
Výrobce: 
SKU: 897042002228
Do obchodu

Popis

L.R. Baggs

Dnes je tady pro vás L.R. Baggs Align Session od předního výrobce L.R. Baggs - toto zboží si můžete nechat dodat v sezónní slevě za 6090 Kč. Nabízíme nejlepší poměr cena výkon. Utraťte minimálně tři tisíce a DOPRAVU ZCELA ZDARMA máte v kapse. Přejeme vám spokojenost z výhodného nákupu.

Pedál pro akustickou kytaru. Nabízí studiovou úroveň saturace a komprese zvuku při koncertním hraní. Použité referenční obvody vylepšují signál snímače a přinášejí bohatý charakter zvuku. Analog saturation často používají zvukový inženýři v nahrávacích studiích při post-produkci. Session DI tuto možnost nabízí při koncertním hraní a dodává zvuku nástroje teplo, rozměr a harmonický obsah. Běžný kompresor odstraňuje velkou část signálu. Align Session nabízí 3 frekvenční pásma určené pro akustickou kytaru a reaguje na dynamiku hry v reálném čase. Pedál je vybaven ovládacím prvkem Gain pro nastavení výstupního signálu pasivních a aktivních snímačů. Napájen je 9 V baterií, nebo 9 V DC napájecím zdrojem. Nožní přepínač Engage umožňuje vypnutí efektu v režimu true bypass. Pedál je vybaven ovládáním výstupní hlasitosti. Výstup: 6,3 mm jack konektor.

Parametry produktu L.R. Baggs Align Session

  • Název: L.R. Baggs Align Session
  • Cena: 6090 Kč
  • Výrobce: L.R. Baggs
  • EAN: 897042002228
Všechny produkty od výrobce

Podobné produkty

Další produkty od výrobce  

Zobrazit všechny produkty od výroce