Kyser KLHAA Acoustic Guitar Humidifier Kyser

Kyser KLHAA Acoustic Guitar Humidifier

529 Kč

Váš oblíbený produkt, Kyser KLHAA Acoustic Guitar Humidifier s osvědčenou značkou Kyser - tento artikl čeká na vás výhodně za 600 Kč. Doporučujeme také ostatní produkty z nabídky e-shopu. DOPRAVA ZDARMA nyní i bez speciálního kupónu, stačí nakoupit za víc než 3 tisíce korun. Záleží nám na tom, abyste ušetřili.

Kategorie: 
Výrobce: 
SKU: 9265166001
Do obchodu

Popis

Kyser

V akci je právě teď Kyser KLHAA Acoustic Guitar Humidifier od známé značky Kyser - toto zboží si můžete nechat poslat výhodně za 600 Kč. Doporučujeme také ostatní produkty z nabídky e-shopu. A co takhle doprava ZADARMO? Objednáte-li si nad 3000 Kč, neplatíte poštovné. Už jsme vás přesvědčili, že tohle musíte mít?

Vaše dřevěné strunné nástroje si zaslouží ochranu. Jsou to investice, které vyžadují kroky, aby se jejich hodnota v průběhu času zvýšila. Zvlhčovač Kyser® Lifeguard ™ dělá přesně to. Pokud přístroj skladujete na suchém místě, jednoduše ponořte zvlhčovač Kyser® Lifeguard ™ do vody, přebytečný obsah setřeste a umístěte ho do zvukového otvoru. Chrání dřevo na přístroji udržováním podmínek při správné vlhkosti. Akustický kytarový zvlhčovač je vhodný pro otvory 3 3/4 "až 4 1/8".

Parametry produktu Kyser KLHAA Acoustic Guitar Humidifier

  • Název: Kyser KLHAA Acoustic Guitar Humidifier
  • Cena: 600 Kč
  • Výrobce: Kyser
  • EAN: 9265166001
Všechny produkty od výrobce

Podobné produkty

Další produkty od výrobce  

Zobrazit všechny produkty od výroce