Korg Volca Modular Korg

Korg Volca Modular

4590 Kč

Tohle si zamilujete: Korg Volca Modular pocházející od značky Korg - tento artikl čeká na vás při časově omezené akci za 4590 Kč. Nabídku e-shopu pro vás připravuje tým odborníků. Jen nyní je POŠTOVNÉ ZDARMA, když si vyberete zboží nad 3000 Kč. Přejeme vám příjemné nakupování.

Výrobce: 
SKU: 4959112185944
Do obchodu

Popis

Korg

Limitovaná edice produktu Korg Volca Modular od známého výrobce Korg - tento artikl je v tuhle chvíli výhodně za 4590 Kč. Vybírat zboží v akci můžete z pohodlí vašeho domova. DOPRAVA ZDARMA nyní i bez speciálního kupónu, stačí nakoupit za víc než 3 tisíce korun. Už se těšíte na svoji objednávku?

Semi-modulární analogový syntezátor. Kompaktní tělo Volca obsahuje osm modulů a 50 propojovacích bodů. Kromě učení se základů práce s modulárním syntezátorem umožňuje používání populárních funkcí na ovládání unikátních analogových zvuků. Volca modular představuje semi-modulární syntetizátor sestávající z nezávislých analogových synth modulů, digitálních efektů a sekvenceru. Každý z modulů byl důkladně vybrán pro schopnost samostatného kompletního provozu. Moduly jsou interně propojeny, takže dokáží produkovat zvuk dříve, než zapojíte přiložené propojovací kabely, a toto propojení je na panelu zobrazeno bílými liniemi. Propojení modulů pomocí kabelů mají vyšší prioritu než interní zapojení a vypínají je. SOURCE: Sestává z VCO generujícího trojúhelníkový nosný signál a modulátor. Komplexní vyšší harmonické generované FM modulací procházejí obvod tvarování vlny, který přidává další harmonické, čímž produkuje charakteristický zvuk. Tento modul určuje základní charakter zvuku volca modular. FUNCTIONS: Tato sekce sestává ze dvou funkčních (obálkových) generátorů. Kromě ADH generátoru s fázemi attack, hold a release je zde Rise-Fall generátor, také známý jako slope generátor, který nezpůsobuje jen časově závislé změny zvuku, ale umožní vám propojit ve smyčce koncový trigger výstup zpět do trigger vstupu, což se dá použít jako VCO nebo LFO. WOGGLE: Toto je náhodný signálový generátor obsahující obvod sample & hold, který používá jako zdroj růžový šum. Má dva výstupy buď s krokovým nebo kontinuálním náhodným šumem.
SPLIT: Tento modul rozděluje jeden vstup do dvou výstupů. Také se dá použít v opačném směru, aby kombinoval dva řídící nebo zvukové signály do jednoho. DUAL LPG: Tento má dva obvody low-pass gate. Typický pro West Coast styl syntézy, modul obsahuje filtr se zesilovačem, takže se najednou mění ostrost i hlasitost zvuku. UTILITY: Toto je modul pro úpravu a mix dvou signálů různými způsoby. Dokáže smíchat nejen audio, ale i řídící signály, také jejich invertovat nebo zeslabit. SPACE OUT: Toto je stereo modul přidávající k audio signálu efekt podobný reverbu. SEQUENCE: Tento modul je pro připojení k internímu sequenceru. Můžete nastavit tempo a vybrat různé rytmické přiřazení na výstupu čítače gate.

Parametry produktu Korg Volca Modular

  • Název: Korg Volca Modular
  • Cena: 4590 Kč
  • Výrobce: Korg
  • EAN: 4959112185944
Všechny produkty od výrobce

Podobné produkty

Další produkty od výrobce  

Zobrazit všechny produkty od výroce