Korg TM-60C BK Korg

Korg TM-60C BK

965 Kč

No a tohle chcete: Korg TM-60C BK s jakostní značkou Korg - tento hit můžete pořídit extra výhodně za 1070 Kč. Ceny a dodací lhůty tlačíme stále dolů. Oblíbený bonus, BEZPLATNÉ poštovné a balné, je poskytován pro objednávky nad 3000 Kč. Ať vám ušetřené korunky udělají hodně radosti.

Kategorie: 
Výrobce: 
SKU: 4959112172371
Do obchodu

Popis

Korg

Výjimečné zboží, Korg TM-60C BK od kvalitní značky Korg - toto zboží si můžete opatřit v bombastické akci za 1070 Kč. Počet kusů na zákazníka může být omezen. Vyberte si zboží v celkové hodnotě nad 3000 Kč a poštovné máte ZDARMA. Naše heslo: kvalita, výhodná cena, prozákaznický přístup.

Nejoblíbenější série KORG TM, se kterou můžete používat současně ladičku i metronom, se dočkala vylepšení. TM-60 je nejnovější model s velkým displejem, který zobrazuje najednou ladičku s metronomem. Výrazným vylepšením prošla i životnost baterie. S úplně novým TM-60 si budete moci užívat cvičení intonace a rytmu bez nutnosti přepínání funkcí nebo omezování životností baterií. Ladění a trénování rytmu jsou nezbytné pro cvičení dechové sekce nebo orchestru. Navíc k tomu, že můžete používat najednou ladičku i metronom, má TM-60 displej přibližně 1,3-krát větší než předchozí model (TM-50), což umožňuje dobrou viditelnost i když je položen na vašem notovém stojanu. Už více nebudete přepínat mezi funkcemi; budete moci používat techniky cvičení, které jsou osobité pro orchestrální nástroje, jako je udržení stejné výšky tónu při dlouhých notách, přičemž měníte barvu přidáním vibráta do tempa, nebo kontrolujete ladění akordů při použití metronomu. Zvětšený displej je podsvícený, můžete nastavit jeho jas ve dvou úrovních soft nebo auto, což zajistí bezstresové ladění, i když jste na slabě osvětleném pódiu nebo v orchestrální jámě. Obvody byly navrženy tak, aby se dosáhlo životnost baterie 130 hodin, což je přibližně dvojnásobek předchozího modelu TM-50 (při použití ladičky s vypnutým podsvícením). Nemusíte se starat o životnost baterií i během prodloužených zkoušek nebo představení. Model TM60-C se dodává také s praktickým klipem, který je vhodný pro snímání ladění strunových, ale i dechových nástrojů. Barevné provedení: Black

Parametry produktu Korg TM-60C BK

  • Název: Korg TM-60C BK
  • Cena: 1070 Kč
  • Výrobce: Korg
  • EAN: 4959112172371
Všechny produkty od výrobce

Podobné produkty

Další produkty od výrobce  

Zobrazit všechny produkty od výroce