Korg TM-60 WH Korg

Korg TM-60 WH

830 Kč

Jedinečná nabídka, Korg TM-60 WH od populárního výrobce Korg - tento produkt máte za pár kliknutí extra výhodně za 690 Kč. Podívejte se také na další položky ze širokého katalogu. A nejlepší na tom všem je, že při objednávce nad 3 tisíce Kč nezaplatíte ani korunu za dopravu. Neotálejte s nákupem, cenu můžeme garantovat jen pro tuto chvíli.

Kategorie: 
Výrobce: 
SKU: 4959112172364
Do obchodu

Popis

Korg

Neodoláte: Korg TM-60 WH originální od labelu Korg - tento produkt nabízíme po slevě za 690 Kč. Nákup přes nás znamená jistotu dobré ceny. Při objednávce nad 3 000 Kč od nás máte DOPRAVU ZDARMA. Udělejte si radost.

Nejoblíbenější série KORG TM, se kterou můžete používat současně ladičku i metronom, se dočkala vylepšení. TM-60 je nejnovější model s velkým displejem, který zobrazuje najednou ladičku s metronomem. Výrazným vylepšením prošla i životnost baterie. S úplně novým TM-60 si budete moci užívat cvičení intonace a rytmu bez nutnosti přepínání funkcí nebo omezování životností baterií. Ladění a trénování rytmu jsou nezbytné pro cvičení dechové sekce nebo orchestru. Navíc k tomu, že můžete používat najednou ladičku i metronom, má TM-60 displej přibližně 1,3-krát větší než předchozí model (TM-50), což umožňuje dobrou viditelnost i když je položen na vašem notovém stojanu. Už více nebudete přepínat mezi funkcemi; budete moci používat techniky cvičení, které jsou osobité pro orchestrální nástroje, jako je udržení stejné výšky tónu při dlouhých notách, přičemž měníte barvu přidáním vibráta do tempa, nebo kontrolujete ladění akordů při použití metronomu. Zvětšený displej je podsvícený, můžete nastavit jeho jas ve dvou úrovních soft nebo auto, což zajistí bezstresové ladění, i když jste na slabě osvětleném pódiu nebo v orchestrální jámě. Obvody byly navrženy tak, aby se dosáhlo životnost baterie 130 hodin, což je přibližně dvojnásobek předchozího modelu TM-50 (při použití ladičky s vypnutým podsvícením). Nemusíte se starat o životnost baterií i během prodloužených zkoušek nebo představení. Barevné provedení: White

Parametry produktu Korg TM-60 WH

  • Název: Korg TM-60 WH
  • Cena: 690 Kč
  • Výrobce: Korg
  • EAN: 4959112172364
Všechny produkty od výrobce

Podobné produkty

Další produkty od výrobce  

Zobrazit všechny produkty od výroce