Korg nanoKEY2 ORGR Korg

Korg nanoKEY2 ORGR

1320 Kč

Perfektní Korg nanoKEY2 ORGR od top značky Korg - tento produkt nabízíme za bombastickou cenu 1350 Kč. Nabízíme nejlepší poměr cena výkon. Máte rádi DOPRAVU, kterou za vás zaplatí e-shop? Stačí nakoupit nad 3000 Kč a je vaše. Jasná úspora a k tomu spokojenost z nákupu, není proč váhat.

Výrobce: 
SKU: 4959112186804
Do obchodu

Popis

Korg

Perfektní Korg nanoKEY2 ORGR s proslulou značkou Korg - tento produkt máte po jednoduché objednávce s úžasnou cenovkou 1350 Kč. Dělá nám radost, že naše akce dělají radost vám! Máte rádi DOPRAVU, kterou za vás zaplatí e-shop? Stačí nakoupit nad 3000 Kč a je vaše. Vy tak neplatíte nic navíc!

Kompaktní slim-line USB keyboard s moderním designem. Vybaven je citlivými klávesami s nízkým profilem, které přinášejí výbornou reakci a pocit při hře. Klávesy disponují potřebnou šířkou a rozložením čím navzdory menšímu rozměru umožňují plnohodnotnou hru. Optimální reakce, rychlost odezvy kláves a kompaktní rozměry jsou ideální pro použití s ​​virtuálními zvukovými bankami na noteboocích. Keyboard obsahuje tlačítko Sustain, Octave Shift pro posunutí oktáv ve 4 úrovních směrem nahoru/dolů, Key Transpose + -Pitch a modulační tlačítko. Napájen je prostřednictvím USB kabelu, který zároveň slouží pro přenos dat USB-MIDI. NanoKEY2 pracuje se software''Korg Kontrol Editor'', který je k dispozici na webových stránkách společnosti Korg. Klaviatura: 25 dynamických kláves. Ovládací prvky: Pitch up/down, OCTAVE up/down, MOD, SUSTAIN. Posun oktáv: -4 až +4. 4 křivky citlivosti. Keyboard je kompatibilní s jakýmkoli nahrávacím software s podporou MIDI. USB: mini-USB. Rozměr: 325 x 83 x 16 mm. Hmotnost: 244 g. Balení obsahuje USB kabel. Barva: Orange/Green

Parametry produktu Korg nanoKEY2 ORGR

  • Název: Korg nanoKEY2 ORGR
  • Cena: 1350 Kč
  • Výrobce: Korg
  • EAN: 4959112186804
Všechny produkty od výrobce

Podobné produkty

Další produkty od výrobce  

Zobrazit všechny produkty od výroce