Korg MicroKORG S Synthesizer Vocoder Korg

Korg MicroKORG S Synthesizer Vocoder

10590 Kč

Jakostní Korg MicroKORG S Synthesizer Vocoder s proslulou značkou Korg - tento hit naleznete s VIP slevou pro každého za 10950 Kč. U nás nakoupíte vždy kvalitní zboží za bombastické ceny. Zásilky nad 3000 Kč k vám budou dopraveny BEZPLATNĚ. Nakupování na internetu je tak opět výhodnější než v kamenné prodejně, která má vyšší náklady.

Výrobce: 
SKU: 4959112154322
Do obchodu

Popis

Korg

Produkt osvědčený zákazníky, Korg MicroKORG S Synthesizer Vocoder s osvědčenou značkou Korg - toto zboží si můžete nechat dodat za perfektní cenu 10950 Kč. V našem katalogu zařazené zboží vás nezklame. Populární nabídka se vrátila, balné a poštovné nehradíte už u objednávek nad 3000 Kč. Už jsme vás přesvědčili, že tohle musíte mít?

Mini syntezátor s vestavěným vocoderem a 37 dynamickými klávesami. Vylepšená verze klasického syntezátoru z roku 2002 přináší novou banku presetů a paměťová místa pro ukládání uživatelských presetů. Kromě toho je syntezátor vybaven 2 + 1 ozvučovacím systémem s výkonem 4W, který je nainstalován přímo v jeho těle. Syntezátor pracuje na bázi zvukového generátoru Analog Modeling Synthesis System s dvojicí oscilátorů, jedním generátorem šumu, polyfonií 4 hlasy, dvojicí EG, dvojicí LFO a Multi Mode Filtrem. Tak, jako předešlé série, nabízí i model microKORG S možnost virtuálního patchování 4 prvků generátoru. Vestavěný vocoder je vybaven 1 oscilátorem, 1 generátorem šumu, 1x EG a dvojicí LFO. microKORG S nabízí dohromady 256 programů. 192 továrních a plně editovatelných presetů doplňuje i 64 uživatelských paměťových míst. Syntezátor je vybaven i efektovým procesorem s efekty jako flanger, chorus, phaser, ensemble, delay nebo equalizer. Přítomný je i výkonný Arpeggiator se 6 typy průběhu a Step funkcí. Klasickou klaviaturu s 37 dynamickými klávesami doplňuje 5 potenciometrů pro ovládání parametrů. Zadní panel nabízí vstup pro Audio In 1 (kondenzátorový mikrofon nebo Line), Audio In 1 (pro dynamický mikrofon nebo Line) a Audio In 2. Mezi výstupy lze nalézt Main Out a výstup pro sluchátka. Samozřejmostí je plná MIDI kompatibilita. Model microKORG S je možné napájet pomocí adaptéru nebo 6 alkalických baterií typu AA s výdrží 4 hodiny. Součástí balení je samozřejmě i kondenzátorový mikrofon na husím krku. Rozměry: 524 x 232 x 70 mm, hmotnost: 2,5 kg. Barevné provedení: White.

Parametry produktu Korg MicroKORG S Synthesizer Vocoder

  • Název: Korg MicroKORG S Synthesizer Vocoder
  • Cena: 10950 Kč
  • Výrobce: Korg
  • EAN: 4959112154322
Všechny produkty od výrobce

Podobné produkty

Další produkty od výrobce  

Zobrazit všechny produkty od výroce