Keeley Vibe-O-Verb Keeley

Keeley Vibe-O-Verb

4590 Kč

Právě je za dobrou cenu Keeley Vibe-O-Verb pocházející od značky Keeley - tento artikl je v tento okamžik za téměř velkoobchodní cenu 4890 Kč. Počet kusů na zákazníka může být omezen. A co takhle doprava ZADARMO? Objednáte-li si nad 3000 Kč, neplatíte poštovné. Zařaďte se ke spokojeným klientům.

Kategorie: 
Výrobce: 
SKU: 854295005413
Do obchodu

Popis

Keeley

Vaše možnosti obohacující Keeley Vibe-O-Verb s pečetí kvality Keeley - tento produkt máte na dosah ruky s úžasnou cenovkou 4890 Kč. Ve slevě nabízíme nepřeberné množství dalších položek. Stačí naplnit košík zbožím nad tři tisíce a dopravu NEPLATÍTE. Jsme si jistí, že tohle ocení každý zákazník.

Efektový pedál typu Reverb. Vibe-O-Verb je reverb pedál, který nabízí více než jen obyčejný efekt ozvěny. Na výběr totiž nabízí trojici módů, které jsou unikátní pro tento pedál. Harmonic je mód připomínající rverbové tanky z Blackface aparátů s jemným efektem tremola. Vibrato je mód, který v reverbovaném signálu harmonicky osciluje kolem vašeho tónu a vytváří efekt jemného vibrata, jehož hodnoty kontrolujete vy. Poslední mód Phaser dodává efektu jemný výraz fázového posunu. Efekt nabízí kromě módů i 4 potenciometry pro nastavení hloubky modulace, její rychlosti, Decay pro reverb a mix čistého a efektovaného signálu. Pedál je samozřejmě true bypass. Efekt je možné napájet 9V adaptérem (center negative), který není součástí balení.

Parametry produktu Keeley Vibe-O-Verb

  • Název: Keeley Vibe-O-Verb
  • Cena: 4890 Kč
  • Výrobce: Keeley
  • EAN: 854295005413
Všechny produkty od výrobce

Podobné produkty

Další produkty od výrobce  

Zobrazit všechny produkty od výroce