Keeley Nocturner Reverb Keeley

Keeley Nocturner Reverb

6490 Kč

Velmi žádaný produkt, Keeley Nocturner Reverb co bereme od značky Keeley - toto zboží si můžete zakoupit po zlevnění za 6490 Kč. V našem katalogu zařazené zboží vás nezklame. Jakmile se vám zalíbí zboží nad 3000 Kč, cenu dopravy už nemusíte řešit, bude GRATIS. No a to se jednoduše vyplatí.

Kategorie: 
Výrobce: 
SKU: 854295005581
Do obchodu

Popis

Keeley

Exkluzivní Keeley Nocturner Reverb od oblíbeného výrobce Keeley - toto zboží zakoupíte za skvělou cenu 6490 Kč. Čekáme, že tahle nabídka se zařadí k našim bestsellerům. Na vámi zadanou adresu bude BEZPLATNĚ dopravena objednávka v hodnotě 3000 Kč nebo víc. Nakoupit a ještě ušetřit, co si přát víc.

Pedálový efekt typu reverb. Pedál Nocturner nabízí trojici reverb módů, které jsou přepínatelné pomocí přepínače na přední straně efektu. K dispozici je mód Hall, Reverse a Shimmer, který do ozvěny přidává vrchní oktávu oproti čistému signálu. Efekt se dále ovládá potenciometry Decay, pro nstavenie délky ozvěny, Warmth, pro ekvalizaci ozvěny, Tweek, pro další ovládání reverbu a Blend pro mixování efektového a čistého signálu. Efekt je samozřejmě vybaven True bypass spínáním a je napájateľný pomocí 9 V adaptéru (centr negative), který není součástí balení.

Parametry produktu Keeley Nocturner Reverb

  • Název: Keeley Nocturner Reverb
  • Cena: 6490 Kč
  • Výrobce: Keeley
  • EAN: 854295005581
Všechny produkty od výrobce

Podobné produkty

Další produkty od výrobce  

Zobrazit všechny produkty od výroce