Keeley Magnetic Echo Delay Keeley

Keeley Magnetic Echo Delay

4790 Kč

Dnes je tady pro vás Keeley Magnetic Echo Delay co nám dodává Keeley - toto zboží si můžete koupit v akci za 5190 Kč. Nákup přes nás znamená jistotu dobré ceny. Na vámi zadanou adresu bude BEZPLATNĚ dopravena objednávka v hodnotě 3000 Kč nebo víc. Neplaťte jinde víc než musíte.

Kategorie: 
Výrobce: 
SKU: 854295005369
Do obchodu

Popis

Keeley

Tohle si zamilujete: Keeley Magnetic Echo Delay od Keeley - tento artikl nakupujte v akci za 5190 Kč. Nabídku e-shopu pro vás připravuje tým odborníků. DOPRAVA ZDARMA nyní i bez speciálního kupónu, stačí nakoupit za víc než 3 tisíce korun. Už se těšíte na svoji objednávku?

Efektový pedál typu Delay. Magnetic Echo produkuje zvuk inspirovaný zejména elektronkovými páskovými echami z minulosti. K dosažení zvuku, podobného těmto legendárním zařízením, využívá několik potenciometrů umístěných na přední straně efektu. Delay time kontroluje délku zpoždění efektového signálu oproti čistému. Ten se pohybuje mezi 40ms a 600ms a dává vám tak na výběr z celé řady různých zvuků. Regen kontroluje počet opakování delay signálu. Potenciometrem level lze nastavit úroveň výstupního signálu. Páskové echa jsou známé zejména díky malým nedokonalostem ve své zvukové projekci. Magnetic Echo tyto nedokonalosti simuluje ovladači Depth a Rate, které jemně modulují a filtrují signál efektu. Pedál je samozřejmě true bypass. Efekt je možné napájet 9V baterií nebo adaptérem (center negative), který není součástí balení.

Parametry produktu Keeley Magnetic Echo Delay

  • Název: Keeley Magnetic Echo Delay
  • Cena: 5190 Kč
  • Výrobce: Keeley
  • EAN: 854295005369
Všechny produkty od výrobce

Podobné produkty

Další produkty od výrobce  

Zobrazit všechny produkty od výroce