Keeley DS-9 Distortion Keeley

Keeley DS-9 Distortion

4890 Kč

Tohle si zamilujete: Keeley DS-9 Distortion od výrobce Keeley - toto zboží zakoupíte v husté akci za 4890 Kč. Podívejte se také na další položky ze širokého katalogu. A to ještě není všechno, dopravu za vás hradí e-shop, když hodnota vašeho košíku přesáhne 3000 Kč. Jsme si jistí, že tohle ocení každý zákazník.

Kategorie: 
Výrobce: 
SKU: 854295005444
Do obchodu

Popis

Keeley

Udělejte si radost: Keeley DS-9 Distortion od originálního výrobce Keeley - tento produkt doručujeme za perfektní cenu 4890 Kč. Podívejte se také na další položky ze širokého katalogu. Populární nabídka se vrátila, balné a poštovné nehradíte už u objednávek nad 3000 Kč. Využijte nabídku dřív, než dojde ke zdražení.

Efektový pedál typu Distortion. DS-9 nabízí unikátní obvod, který si bere to nejlepší z dvou klasik ze světa zkreslení - slavné zelené a oranžové krabičky. Keeley DS-9 nabízí nejen prvotřídní materiály použité k výrobě tohoto efektu, ale hlavně prvotřídní zvuk. Zkreslení je možné přepínat z módu SD na mód DS, čímž se mění charakter zkreslení. Ovládání však zůstává stejné - Level pro úroveň výstupního signálu, Dist pro úroveň zkreslení, Tone pro tónovou clonu a Bass Boost pro nulovou ztrátu basových frekvencí. Pedál je samozřejmě true bypass. Efekt je možné napájet 9V baterií nebo adaptérem (center negative), který není součástí balení.

Parametry produktu Keeley DS-9 Distortion

  • Název: Keeley DS-9 Distortion
  • Cena: 4890 Kč
  • Výrobce: Keeley
  • EAN: 854295005444
Všechny produkty od výrobce

Podobné produkty

Další produkty od výrobce  

Zobrazit všechny produkty od výroce