Keeley Dark Side Keeley

Keeley Dark Side

9390 Kč

No a tohle chcete: Keeley Dark Side pocházející od značky Keeley - tento produkt máte za pár kliknutí při právě probíhající akci za 9890 Kč. Naše výhodné nabídky čekají právě na vás. Populární nabídka se vrátila, balné a poštovné nehradíte už u objednávek nad 3000 Kč. Vy tak neplatíte nic navíc!

Kategorie: 
Výrobce: 
SKU: 854295005635
Do obchodu

Popis

Keeley

Prvotřídní Keeley Dark Side značky Keeley - tento artikl čeká na vás při likvidaci skladu za nepřekonatelných 9890 Kč. Čekáme, že tahle nabídka se zařadí k našim bestsellerům. Pokud se vám líbí bezplatné poštovné, zkontrolujte, že objednáváte za víc než 3000 Kč. Zařaďte se ke spokojeným klientům.

Analogový kytarový multiefekt obsahující Fuzz, Delay a modulační efekty. Dark Side nabízí ručně prováděnou základní desku, na níž se nachází analogový fuzz a vysoce-kvalitní 24 bitový DSP procesor. Zkreslení typu Big Fuzz je založeno na aparátech ve stylu roku 1977, které nechají tón znít, ale zachovají i jeho podstatu a to jak při single coil, tak i při humbucker snímačích. Dalším důležitým prvkem v efektu Dark Side jsou Delay efekty a modulační efekty. Můžete volit mezi multi-head páskovým delayem a kombinací 4 různých modulačních efektů. Modulační efekty nabízejí výběr z efektov Flanger, Rotary Speaker Cabinet, U-Vibe a Phaser. Můžete míchat "Electric Lady" flanger a efekt "rotujícího se boxu" a vytvářet při tom nové zvuky. Pedál nabízí i TRS Insert pro přidání efektů do pořadí mezi Fuzz a modulační efekty / delay. Pokud tedy máte Phaser nebo Chorus pedál, který byste chtěli do smyčky zařadit a používat Delay z Dark Side, efekt nabízí řešení. Pedál také nabízí možnost připojení expression pedálu, díky kterému můžete ovládat množství nastavení během hraní a využít funkcionalitu pedálu ve svůj prospěch při tvoření hudby.

Parametry produktu Keeley Dark Side

  • Název: Keeley Dark Side
  • Cena: 9890 Kč
  • Výrobce: Keeley
  • EAN: 854295005635
Všechny produkty od výrobce

Podobné produkty

Další produkty od výrobce  

Zobrazit všechny produkty od výroce