Kala Gloss Mahogany Soprano Long Neck Ukulele with Bag Kala

Kala Gloss Mahogany Soprano Long Neck Ukulele with Bag

3590 Kč

Vaše možnosti obohacující Kala Gloss Mahogany Soprano Long Neck Ukulele with Bag co bereme od značky Kala - tento artikl čeká na vás v husté akci za 3590 Kč. Konkurenci sledujeme nonstop, abychom vám nabídli lepší ceny. A nejlepší na tom všem je, že při objednávce nad 3 tisíce Kč nezaplatíte ani korunu za dopravu. Už jsme vás přesvědčili, že tohle musíte mít?

Výrobce: 
SKU: 812040018071
Do obchodu

Popis

Kala

Trendy Kala Gloss Mahogany Soprano Long Neck Ukulele with Bag od oblíbené značky Kala - tento produkt doručujeme levně za 3590 Kč. Ve slevě nabízíme nepřeberné množství dalších položek. Utraťte minimálně tři tisíce a DOPRAVU ZCELA ZDARMA máte v kapse. Nakoupit a ještě ušetřit, co si přát víc.

Soprano ukulele s prodlouženou menzurou ze série Gloss Mahogany. Luby a zadní deska nástroje jsou vyrobeny z mahagonu, přední deska je vyhotovena ze stejné dřeviny. Tělo zdobí lemování. Mahagonový krk s menzurou délky 384 mm je osazen ořechovým hmatníkem s 18 pražci a intarzií ve tvaru teček. O ladění a intonaci se stará sada mechanik v provedení chrome, kobylka z palisandru a kobylkový a nultý pražec GraphTech NuBone. Ukulele je osazeno špičkovými strunami Aquila Premium Nylgut. Součástí balení je i kvalitní gig bag. Barevné provedení: Natural Gloss.

Parametry produktu Kala Gloss Mahogany Soprano Long Neck Ukulele with Bag

  • Název: Kala Gloss Mahogany Soprano Long Neck Ukulele with Bag
  • Cena: 3590 Kč
  • Výrobce: Kala
  • EAN: 812040018071
Všechny produkty od výrobce

Podobné produkty

Další produkty od výrobce  

Zobrazit všechny produkty od výroce