JHS Pedals The Spring Tank JHS Pedals

JHS Pedals The Spring Tank

5690 Kč

Radost přinášející JHS Pedals The Spring Tank se známou značkou JHS Pedals - tento hit získáte s úžasnou cenovkou 5690 Kč. Ceny jsou tento týden stlačené na minimum. DOPRAVA ZDARMA nyní i bez speciálního kupónu, stačí nakoupit za víc než 3 tisíce korun. Takový nákup potěší vás i vaši peněženku.

Výrobce: 
SKU: 650415211920
Do obchodu

Popis

JHS Pedals

Ve slevě je JHS Pedals The Spring Tank od výrobce JHS Pedals - tento artikl pořizujte za jedinečnou cenu 5690 Kč. Doporučujeme také ostatní produkty z nabídky e-shopu. Máte rádi DOPRAVU, kterou za vás zaplatí e-shop? Stačí nakoupit nad 3000 Kč a je vaše. Už jsme vás přesvědčili, že tohle musíte mít?

Univerzální duální efektový pedál typu reverb, který se snadno ovládá díky grafické čelní desce a několika ovládacím knoflíkům a umožňuje tak vytvoření perfektního pružinového reverbu plného bohatých podtónů. Je vybaven ovladači Depth, Length, Highs a Boost, stejně jako dvěma přepínatelnými směšovači reverbových nastavení – Tank 1 a Tank 2. Pedál také nabízí efektovou smyčkou, která umožňuje připojení jakéhokoliv efektu, a vnitřním spínačem, který umožňuje využití efektové smyčky pouze při spuštění spínače Tank 2.
Typ: Boost
Země původu: USA
Adaptér součástí: Ne

Parametry produktu JHS Pedals The Spring Tank

  • Název: JHS Pedals The Spring Tank
  • Cena: 5690 Kč
  • Výrobce: JHS Pedals
  • EAN: 650415211920
Všechny produkty od výrobce

Podobné produkty

Další produkty od výrobce  

Zobrazit všechny produkty od výroce