JHS Pedals Lucky Cat Pink JHS Pedals

JHS Pedals Lucky Cat Pink

6490 Kč

Trendy JHS Pedals Lucky Cat Pink od kvalitní značky JHS Pedals - tento hit pořídíte v sezónní slevě za 6490 Kč. Upozorňujeme, že nabídka má omezenou platnost. Pokud nechcete platit dopravu, stačí vytvořit objednávku v minimální hodnotě 3000 Kč. Ať vám ušetřené korunky udělají hodně radosti.

Kategorie: 
Výrobce: 
SKU: 650415211975
Do obchodu

Popis

JHS Pedals

Diskontní JHS Pedals Lucky Cat Pink od předního výrobce JHS Pedals - tento artikl je v tuhle chvíli téměř zdarma za 6490 Kč. Upozorňujeme, že nabídka má omezenou platnost. Jakmile se vám zalíbí zboží nad 3000 Kč, cenu dopravy už nemusíte řešit, bude GRATIS. Lepší nabídku už na trhu hledat nemusíte.

Prémiový ručně vyráběný pedál typu Digital Delay. Lucky Cat je přímým následovníkem analogových pedálů Panther značky JHS. O skvělý delay se v modelu Lucky Cat stará digitální čip. Přední panel je vybaven paticí ovládacích prvků a jedním přepínačem, které slouží k nastavení výsledného zvuku. Time nastavuje čas zpoždění efektového signálu, Repeats má vliv na počet opakování, Mix přimíchává čistý zvuk ke efektovaného, Dark filtruje vysoké frekvenci ozvěny a vytváří tak zvuk podobný analogovým delaye a Ratio nastavuje rytmické subdivize ozvěny. K dispozici je také přepínač Mod 1 a Mod 2, který nabízí dva typy modulace. Efekt je vybaven i spínačem pro tap tempo. Pedál je vybaven kvalitním true bypass spínáním a je ho možné napájet pomocí 9V adaptéru s polaritou centr negative, který však nei je součástí balení. Barevné provedení: Pink.

Parametry produktu JHS Pedals Lucky Cat Pink

  • Název: JHS Pedals Lucky Cat Pink
  • Cena: 6490 Kč
  • Výrobce: JHS Pedals
  • EAN: 650415211975
Všechny produkty od výrobce

Podobné produkty

Další produkty od výrobce  

Zobrazit všechny produkty od výroce