Jackson X Series Kelly KEXM MN Snow White Jackson

Jackson X Series Kelly KEXM MN Snow White

16890 Kč

Diskontní Jackson X Series Kelly KEXM MN Snow White od originálního výrobce Jackson - tento produkt doručujeme při časově omezené akci za 17690 Kč. Poskytujeme vám příjemný nákup z vašeho počítače, tabletu či smartphonu. Populární nabídka se vrátila, balné a poštovné nehradíte už u objednávek nad 3000 Kč. Neplaťte jinde víc než musíte.

Kategorie: 
Výrobce: 
SKU: 885978776351
Do obchodu

Popis

Jackson

Zákazníky doporučované zboží, Jackson X Series Kelly KEXM MN Snow White se známou značkou Jackson - tento artikl se na vás těší v sezónní slevě za 17690 Kč. Poskytujeme vám příjemný nákup z vašeho počítače, tabletu či smartphonu. Máte rádi DOPRAVU, kterou za vás zaplatí e-shop? Stačí nakoupit nad 3000 Kč a je vaše. Přejeme vám spokojenost z výhodného nákupu.

Elektrická kytara z modelové řady X Series Kelly. Tělo kytary je vyrobeno z lípy. Průběžný javorový krk je vybaven javorovým hmatníkem s proměnlivým rádiusem od 304,8 do 406,4 mm a 24 pražci typu Jumbo. Délka menzury je 648 mm. O ladění a intonaci se stará kobylka Floyd Rose Special Double-Locking Tremolo, sada mechanik značky Jackson a nultý pražec Floyd Rose Special Locking se šířkou 42,8 mm. Zvuk má na starosti dvojice snímačů v konfiguraci HH. Konkrétně jde o modely Jackson High Output Humbucking u krku a při kobylce. Snímače se ovládají pomocí 3 polohového přepínače a potenciometrů pro Master Volume a Master Tone. Barevné provedení: Snow White.

Parametry produktu Jackson X Series Kelly KEXM MN Snow White

  • Název: Jackson X Series Kelly KEXM MN Snow White
  • Cena: 17690 Kč
  • Výrobce: Jackson
  • EAN: 885978776351
Všechny produkty od výrobce

Podobné produkty

Další produkty od výrobce  

Zobrazit všechny produkty od výroce