Jackson USA Phil Collen PC1 Satin Flame MN Satin Transparent Blue Jackson

Jackson USA Phil Collen PC1 Satin Flame MN Satin Transparent Blue

93690 Kč

V akci je Jackson USA Phil Collen PC1 Satin Flame MN Satin Transparent Blue od firmy Jackson - toto zboží si můžete opatřit za mimořádně nízkou cenu 93690 Kč. Nákup přes nás znamená jistotu dobré ceny. Zásilky nad 3000 Kč k vám budou dopraveny BEZPLATNĚ. Udělejte si radost.

Výrobce: 
SKU: 885978787814
Do obchodu

Popis

Jackson

Udělejte si radost: Jackson USA Phil Collen PC1 Satin Flame MN Satin Transparent Blue s osvědčenou značkou Jackson - tento produkt prodáváme s extra slevou za 93690 Kč. Ve slevě nabízíme nepřeberné množství dalších položek. Jen nyní je POŠTOVNÉ ZDARMA, když si vyberete zboží nad 3000 Kč. Udělejte si radost.

Elektrická kytara z modelové řady USA Artist Signature. Tělo kytary je vyrobeno z karamelizovaného mahagonu s vrchní deskou ze žíhaného javoru. Šroubovaný krk vyrobený z karamelizovaného žíhaného javoru je vybaven javorovým hmatníkem ze stejné dřeviny s proměnlivým rádiusem od 304,8 do 406,4 mm a 24 pražci typu Jumbo. Délka menzury je 648 mm. O ladění a intonaci se stará kobylka Floyd Rose Original, sada uzavřených mechanik Jackson-Branded Sealed-Die Cast Tuners a nultý pražec Floyd Rose Original Locking se šířkou 43 mm. Zvuk má na starosti trojice snímačů v konfiguraci HSS. Konkrétně jde o modely DiMarzio DP-152 F při kobylce, DiMarzio HS-2 DP116 ve středu a PC1 Sustainer Driver u krku. Snímače se ovládají pomocí 5 polohového přepínače a potenciometru pro Master Volume, Master Tone a Intensity Control. Barevné provedení: Satin Transparent Blue.
Preferovaná ruka: Pravá ruka
Povrchová úprava: Matné
Barva: Modrá
Kobylka/tremolo: Floyd Rose
Hmatník: Javor
Počet pražců: 24
Počet strun: Ocel
Typ: Signature
Konfigurace snímačů: HSS
Země původu: USA
Barva podle výrobce: Satin Transparent Blue
Ladící mechanika: Die Cast
Šířka nultého pražce (mm): 43.0
Menzura (mm): 648.0

Parametry produktu Jackson USA Phil Collen PC1 Satin Flame MN Satin Transparent Blue

  • Název: Jackson USA Phil Collen PC1 Satin Flame MN Satin Transparent Blue
  • Cena: 93690 Kč
  • Výrobce: Jackson
  • EAN: 885978787814
Všechny produkty od výrobce

Podobné produkty

Další produkty od výrobce  

Zobrazit všechny produkty od výroce