Jackson USA Phil Collen PC1 Satin Flame MN Satin Transparent Amber Jackson

Jackson USA Phil Collen PC1 Satin Flame MN Satin Transparent Amber

78190 Kč

Z žebříčku nejprodávanějšího zboží pochází Jackson USA Phil Collen PC1 Satin Flame MN Satin Transparent Amber od top výrobce Jackson - tento artikl se na vás těší s úžasnou cenovkou 82290 Kč. Čekáme, že tahle nabídka se zařadí k našim bestsellerům. A nejlepší na tom všem je, že při objednávce nad 3 tisíce Kč nezaplatíte ani korunu za dopravu. Nakoupit a ještě ušetřit, co si přát víc.

Kategorie: 
Výrobce: 
SKU: 885978787807
Do obchodu

Popis

Jackson

Spokojenost přinášející Jackson USA Phil Collen PC1 Satin Flame MN Satin Transparent Amber co nám dodává Jackson - tento artikl nakupujte s VIP slevou pro každého za 82290 Kč. Ceny a dodací lhůty tlačíme stále dolů. Dopravné bez jakéhokoliv poplatku se nyní vztahuje už na objednávky v minimální hodnotě 3000 Kč. Ať vám ušetřené korunky udělají hodně radosti.

Elektrická kytara z modelové řady USA Artist Signature. Tělo kytary je vyrobeno z karamelizovaného mahagonu s vrchní deskou ze žíhaného javoru. Šroubovaný krk vyrobený z karamelizovaného žíhaného javoru je vybaven javorovým hmatníkem ze stejné dřeviny s proměnlivým rádiusem od 304,8 do 406,4 mm a 24 pražci typu Jumbo. Délka menzury je 648 mm. O ladění a intonaci se stará kobylka Floyd Rose Original, sada uzavřených mechanik Jackson-Branded Sealed-Die Cast Tuners a nultý pražec Floyd Rose Original Locking se šířkou 43 mm. Zvuk má na starosti trojice snímačů v konfiguraci HSS. Konkrétně jde o modely DiMarzio DP-152 F při kobylce, DiMarzio HS-2 DP116 ve středu a PC1 Sustainer Driver u krku. Snímače se ovládají pomocí 5 polohového přepínače a potenciometru pro Master Volume, Master Tone a Intensity Control. Barevné provedení: Satin Transparent Amber.

Parametry produktu Jackson USA Phil Collen PC1 Satin Flame MN Satin Transparent Amber

  • Název: Jackson USA Phil Collen PC1 Satin Flame MN Satin Transparent Amber
  • Cena: 82290 Kč
  • Výrobce: Jackson
  • EAN: 885978787807
Všechny produkty od výrobce

Podobné produkty

Další produkty od výrobce  

Zobrazit všechny produkty od výroce