Jackson USA Phil Collen PC1 Matte Flame MN Satin Gray Jackson

Jackson USA Phil Collen PC1 Matte Flame MN Satin Gray

90890 Kč

Nabídka pro vás: Jackson USA Phil Collen PC1 Matte Flame MN Satin Gray se známou značkou Jackson - tento produkt prodáváme v jedinečné akci za 90890 Kč. Výhodné ceny máme pro všechny zákazníky. Dopravné bez jakéhokoliv poplatku se nyní vztahuje už na objednávky v minimální hodnotě 3000 Kč. Neotálejte s nákupem, cenu můžeme garantovat jen pro tuto chvíli.

Kategorie: 
Výrobce: 
SKU: 885978787876
Do obchodu

Popis

Jackson

Hit z katalogu: Jackson USA Phil Collen PC1 Matte Flame MN Satin Gray od Jackson - tento artikl se na vás těší za hustou cenu 90890 Kč. Doporučujeme také ostatní produkty z nabídky e-shopu. Utraťte minimálně tři tisíce a DOPRAVU ZCELA ZDARMA máte v kapse. Jasná úspora a k tomu spokojenost z nákupu, není proč váhat.

Elektrická kytara z modelové řady USA Artist Signature. Tělo kytary je vyrobeno z karamelizovaného mahagonu. Šroubovaný krk vyrobený z karamelizovaného žíhaného javoru je vybaven javorovým hmatníkem ze stejné dřeviny s proměnlivým rádiusem od 304,8 do 406,4 mm a 24 pražci typu Jumbo. Délka menzury je 648 mm. O ladění a intonaci se stará kobylka Floyd Rose Original, sada uzavřených mechanik Jackson-Branded Sealed-Die Cast Tuners a nultý pražec Floyd Rose Original Locking se šířkou 43 mm. Zvuk má na starosti trojice snímačů v konfiguraci HSS. Konkrétně jde o modely DiMarzio DP-152 F při kobylce, DiMarzio HS-2 DP116 ve středu a PC1 Sustainer Driver u krku. Snímače se ovládají pomocí 5 polohového přepínače a potenciometru pro Master Volume, Master Tone a Intensity Control. Barevné provedení: Satin Gray.

Parametry produktu Jackson USA Phil Collen PC1 Matte Flame MN Satin Gray

  • Název: Jackson USA Phil Collen PC1 Matte Flame MN Satin Gray
  • Cena: 90890 Kč
  • Výrobce: Jackson
  • EAN: 885978787876
Všechny produkty od výrobce

Podobné produkty

Další produkty od výrobce  

Zobrazit všechny produkty od výroce