Image Line FL Studio 20 Signature Bundle Image Line

Image Line FL Studio 20 Signature Bundle

7999 Kč

Unikátní Image Line FL Studio 20 Signature Bundle od originálního výrobce Image Line - tento hit můžete sehnat za perfektní cenu 7999 Kč. Dělá nám radost, že naše akce dělají radost vám! Zásilky nad 3000 Kč k vám budou dopraveny BEZPLATNĚ. Už jsme vás přesvědčili, že tohle musíte mít?

Kategorie: 
Výrobce: 
SKU: 5391502517918
Do obchodu

Popis

Image Line

Neodoláte: Image Line FL Studio 20 Signature Bundle s proslulou značkou Image Line - tento artikl doporučujeme extra levně za 7999 Kč. Upozorňujeme, že nabídka má omezenou platnost. Zásilky nad 3000 Kč k vám budou dopraveny BEZPLATNĚ. Naše heslo: kvalita, výhodná cena, prozákaznický přístup.

FL Studio je kompletní softwarové prostředí pro produkci hudby nebo Digital Audio Workstation (DAW). Představuje více než 20 let inovativního vývoje a má vše, co potřebujete v jednom balení na skládání, komponování, nahrávání, úpravu, mixování a zpracování hudby v profesionální kvalitě. Nabízí záznam více zvukových stop, Time-stretching a pitch shifting. Pro jednoduché a přehledné zpracování MIDI stop slouží Piano roll editor s možností přidělení VST nástrojů. FL Studio Piano roll je nejlepším editorem pro MIDI ve své třídě vůbec. Multi-track mixpult podporuje nejznámější integrované a externí VST pluginy, čímž nabízí zpracování zvuku podle nejlepších profesionálních standardů. Software obsahuje všechny funkce, které potřebujete k vytvoření dnešní nejkomplexnější produkce, včetně effects chains, audio sends, sidechain control, advanced automation, plugin delay compensation a jiných. Obsahuje prohlížeč na uspořádání všech údajů ve svém projektu, možnost poznámek a automatizaci. FL Studio je vhodné pro vytvoření skladeb jakéhokoliv hudebního žanru. Podporuje všechny šrandardné VST 1,2,3 a poskytuje přístup k rozšířením třetích stran, které jsou k dispozici a naopak samotné FL Studio je možné využít jako VST v jiném software. FL Studio 20 Signature Bundle obsahuje více než 80 nástrojů a efektů, které zahrnují automatizaci, sample playback / manipulation, synthesis, compression, delay, Equalization filtering, flanging, phasing, chorus, reverb, distortion, bit-crushing. Je vhodné pro kompletní tvorbu a aranžování skladeb a je vybaveno extra pluginy.

Parametry produktu Image Line FL Studio 20 Signature Bundle

  • Název: Image Line FL Studio 20 Signature Bundle
  • Cena: 7999 Kč
  • Výrobce: Image Line
  • EAN: 5391502517918
Všechny produkty od výrobce

Podobné produkty

Další produkty od výrobce  

Zobrazit všechny produkty od výroce