Image Line FL Studio 20 Fruity Edition Image Line

Image Line FL Studio 20 Fruity Edition

2499 Kč

Exkluzivní Image Line FL Studio 20 Fruity Edition od předního výrobce Image Line - toto zboží si můžete zakoupit téměř zdarma za 2499 Kč. Počet kusů na zákazníka může být omezen. Naplníte-li košík zbožím nad tři tisíce, okamžitě máte ZADARMO dopravu až k vám. Neplaťte jinde víc než musíte.

Kategorie: 
Výrobce: 
SKU: 5391502517895
Do obchodu

Popis

Image Line

Unikátní Image Line FL Studio 20 Fruity Edition od společnosti Image Line - tento produkt dodáváme po zlevnění za 2499 Kč. Konkurenci sledujeme nonstop, abychom vám nabídli lepší ceny. A co takhle doprava ZADARMO? Objednáte-li si nad 3000 Kč, neplatíte poštovné. Lepší nabídku už na trhu hledat nemusíte.

FL Studio je kompletní softwarové prostředí pro produkci hudby nebo Digital Audio Workstation (DAW). Představuje více než 20 let inovativního vývoje a má vše, co potřebujete v jednom balení na skládání, komponování, nahrávání, úpravu, mixování a zpracování hudby v profesionální kvalitě. Nabízí záznam více zvukových stop, Time-stretching a pitch shifting. Pro jednoduché a přehledné zpracování MIDI stop slouží Piano roll editor s možností přidělení VST nástrojů. FL Studio Piano roll je nejlepším editorem pro MIDI ve své třídě vůbec. Multi-track mixpult podporuje nejznámější integrované a externí VST pluginy, čímž nabízí zpracování zvuku podle nejlepších profesionálních standardů. Software obsahuje všechny funkce, které potřebujete k vytvoření dnešní nejkomplexnější produkce, včetně effects chains, audio sends, sidechain control, advanced automation, plugin delay compensation a jiných. Obsahuje prohlížeč na uspořádání všech údajů ve svém projektu, možnost poznámek a automatizaci. FL Studio je vhodné pro vytvoření skladeb jakéhokoliv hudebního žanru. FL Studio 20 Fruity Edition je vhodné pro vytváření základních skladeb a loopů.

Parametry produktu Image Line FL Studio 20 Fruity Edition

  • Název: Image Line FL Studio 20 Fruity Edition
  • Cena: 2499 Kč
  • Výrobce: Image Line
  • EAN: 5391502517895
Všechny produkty od výrobce

Podobné produkty

Další produkty od výrobce  

Zobrazit všechny produkty od výroce