IK Multimedia T-RackS 3 DeLuxe IK Multimedia

IK Multimedia T-RackS 3 DeLuxe

4690 Kč

Prestižní IK Multimedia T-RackS 3 DeLuxe co nám dodává IK Multimedia - tento produkt nabízíme za jedinečnou cenu 4690 Kč. Nabídku e-shopu pro vás připravuje tým odborníků. Jakmile se vám zalíbí zboží nad 3000 Kč, cenu dopravy už nemusíte řešit, bude GRATIS. Nakoupit a ještě ušetřit, co si přát víc.

Výrobce: 
SKU: 
Do obchodu

Popis

IK Multimedia

Jakostní IK Multimedia T-RackS 3 DeLuxe od producenta IK Multimedia - toto zboží si můžete objednat v husté akci za 4690 Kč. Pozor, počet kusů na skladě může být u akčního zboží omezený, zajistěte si svůj kus včas. Jakmile se vám zalíbí zboží nad 3000 Kč, cenu dopravy už nemusíte řešit, bude GRATIS. Pokud budete spokojeni, doporučte nás prosím svým známým.

Komplexní profesionální sada nástrojů pro mastering a mixáž. Obsahuje všechny nástroje potřebné při tvorbě profesionálního lampovýho nebo digitálne znějícího mixu a masteru. Disponuje devíti procesory, které sestávají z 3 nových analogových a vintage emulaci (obsahuje modely postavené na 670 a Pultec EQP-1A), 2 nových digitálních procesorů a 4 klasických T-Racks procesorů. Je možné jej použít jako Stand-alone verzi nebo Plug-in. Podporuje plug-iny ve formátech VST, RTAS a Audio Units.
Země původu: Čína

Parametry produktu IK Multimedia T-RackS 3 DeLuxe

  • Název: IK Multimedia T-RackS 3 DeLuxe
  • Cena: 4690 Kč
  • Výrobce: IK Multimedia
  • EAN:
Všechny produkty od výrobce

Podobné produkty

Další produkty od výrobce  

Zobrazit všechny produkty od výroce