IK Multimedia iRig Micro Amp IK Multimedia

IK Multimedia iRig Micro Amp

4190 Kč

No tak tohle je gól: IK Multimedia iRig Micro Amp od značky IK Multimedia - tento hit můžete pořídit po slevě za 4330 Kč. Výhodné ceny máme pro všechny zákazníky. DOPRAVA ZDARMA nyní i bez speciálního kupónu, stačí nakoupit za víc než 3 tisíce korun. Jsme si jistí, že tohle ocení každý zákazník.

Kategorie: 
Výrobce: 
SKU: 8025813761032
Do obchodu

Popis

IK Multimedia

Hit z katalogu: IK Multimedia iRig Micro Amp pocházející od značky IK Multimedia - tento artikl je v tuhle chvíli při časově omezené akci za 4330 Kč. Nákup přes nás znamená jistotu dobré ceny. Pokud se vám líbí bezplatné poštovné, zkontrolujte, že objednáváte za víc než 3000 Kč. Jsme si jistí, že tohle ocení každý zákazník.

Kompaktní kytarové kombo s možností napájení prostřednictvím baterií. Kombo nabízí výkon 15 W a je vybaveno 3 kanály: clean, drive, lead. Po připojení k iPhone, iPad, Mac a PC je možné přímo nahrávat nebo používat aplikace pro úpravu zvuku kytary. Zvuk je směrován přímo do 4" reproduktoru. Kombo je navrženo na základě uznávaného zařízení iRig HD 2 společnosti IK a nabízí rozlišení 24-bit/96 kHz pro vysokou kvalitu zvuku. Prostřednictvím aplikace/software AmpliTube přináší širokou paletu zvuků, efektů a nastavení. K dispozici je 10 simulací zesilovačů a 26 efektů - AmpliTube CS pro iPhone nebo iPad. AmpliTube 4 pro Mac/PC obsahuje 9 simulací zesilovačů a 10 efektů. Kombo je tak okamžitě připraveno pro univerzální tvorbu zvuku elektrické kytary. 

Parametry produktu IK Multimedia iRig Micro Amp

  • Název: IK Multimedia iRig Micro Amp
  • Cena: 4330 Kč
  • Výrobce: IK Multimedia
  • EAN: 8025813761032
Všechny produkty od výrobce

Podobné produkty

Další produkty od výrobce  

Zobrazit všechny produkty od výroce