IK Multimedia iRig Mic Lav 2 Pack IK Multimedia

IK Multimedia iRig Mic Lav 2 Pack

2390 Kč

Váš oblíbený produkt, IK Multimedia iRig Mic Lav 2 Pack od oblíbené společnosti IK Multimedia - tento artikl doporučujeme v bombastické akci za 2590 Kč. Upozorňujeme, že nabídka má omezenou platnost. A nejlepší na tom všem je, že při objednávce nad 3 tisíce Kč nezaplatíte ani korunu za dopravu. Jasná úspora a k tomu spokojenost z nákupu, není proč váhat.

Kategorie: 
Výrobce: 
SKU: 8025813637030
Do obchodu

Popis

IK Multimedia

Vaše možnosti obohacující IK Multimedia iRig Mic Lav 2 Pack od společnosti IK Multimedia - tento hit pořídíte v časové omezené slevě za 2590 Kč. Podívejte se také na další položky ze širokého katalogu. Na vámi zadanou adresu bude BEZPLATNĚ dopravena objednávka v hodnotě 3000 Kč nebo víc. Už se těšíte na svoji objednávku?

Kompaktní profesionální klopový mikrofon pro iPhone, iPad, iPod Touch a Android. Velkou výhodou kromě cenové dostupnosti je možnost řetězení dvou iRig Mic Lav za sebou díky víceúčelovému TRRS konektoru. Všesměrová kondenzátorová kapsle umožňuje zachytit zvuk vysoké kvality ze všech směrů v rozsahu 30 Hz až 16 kHz. Pěnový pop filtr dodáván v balení pomáhá eliminovat nechtěné zvuky a hluk okolí. V balení je také odolná upevňovací svorka. Je to první mobilní klopový mikrofon, který nabízí monitoring v průběhu nahrávání. iRig Mic Lav 2 Pack obsahuje dvě zařízení iRig Mic Lav v jednom balení za zvýhodněnou cenu.

Parametry produktu IK Multimedia iRig Mic Lav 2 Pack

  • Název: IK Multimedia iRig Mic Lav 2 Pack
  • Cena: 2590 Kč
  • Výrobce: IK Multimedia
  • EAN: 8025813637030
Všechny produkty od výrobce

Podobné produkty

Další produkty od výrobce  

Zobrazit všechny produkty od výroce