Icon iKeyboard 8 Nano Icon

Icon iKeyboard 8 Nano

4590 Kč

Spokojenost přinášející Icon iKeyboard 8 Nano od kvalitního výrobce Icon - tento hit získáte v úžasné akci za 4590 Kč. Upozorňujeme, že nabídka má omezenou platnost. Pokud nechcete platit dopravu, stačí vytvořit objednávku v minimální hodnotě 3000 Kč. Neplaťte jinde víc než musíte.

Výrobce: 
SKU: 4897022374228
Do obchodu

Popis

Icon

No tak tohle je gól: Icon iKeyboard 8 Nano s proslulou značkou Icon - tento artikl musíte mít v akci za 4590 Kč. Výhodné ceny máme pro všechny zákazníky. A to ještě není všechno, dopravu za vás hradí e-shop, když hodnota vašeho košíku přesáhne 3000 Kč. Už se těšíte na svoji objednávku?

88-klávesový MIDI keyboard zkombinovaný s jednokanálovým DAW kontrolerem ze série Nano, který je vybaven klávesami citlivými na frekvenci, tlačítky pro nastavení oktávy či transpozice, a ovládacími knoflíky pro pitch-bend a modulaci. Kromě toho nabízí i kódovací ovladač s dvěma funkcemi a 11-segmentovým LED podsvícením indikujícím polohu otáčení, a nastavitelné multi-frekvenční křivky. Keyboard je vybaven presety pro nejpopulárnější DAW softwary včetně Nuendo, Logic Pro, Pro Tools, Ableton Live, Samplitude a Studio One. Kromě toho využívá ovládací protokoly Mackie a HUI pro presety a automatické mapování, a může být nakonfigurován i pro obecné MIDI hodnoty. Každý ovladač může být mapován pro jakoukoliv MIDI aplikaci díky softwaru iMap. K dispozici jsou i výstupy pro sustain a expression pedály, MIDI výstup, vysokorychlostní USB 2.0 propojení a napájecí vstup. Rozměry: 1403 x 189 x 77 mm.

Parametry produktu Icon iKeyboard 8 Nano

  • Název: Icon iKeyboard 8 Nano
  • Cena: 4590 Kč
  • Výrobce: Icon
  • EAN: 4897022374228
Všechny produkty od výrobce

Podobné produkty

Další produkty od výrobce  

Zobrazit všechny produkty od výroce