Icon iKeyboard 4S VST Icon

Icon iKeyboard 4S VST

4590 Kč

No a tohle chcete: Icon iKeyboard 4S VST od producenta Icon - tento hit můžete získat levně za 4590 Kč. Upozorňujeme, že nabídka má omezenou platnost. Běží vám čas na BEZPLATNOU dopravu k objednávkám v hodnotě 3000 Kč a víc! Využijte nabídku dřív, než dojde ke zdražení.

Výrobce: 
SKU: 4897022374426
Do obchodu

Popis

Icon

Jakostní Icon iKeyboard 4S VST od známé značky Icon - tento hit můžete sehnat za úžasnou cenu 4590 Kč. Nabídku e-shopu pro vás připravuje tým odborníků. Zásilky nad 3000 Kč k vám budou dopraveny BEZPLATNĚ. Naše heslo: kvalita, výhodná cena, prozákaznický přístup.

Výkonný MIDI keyboard je vybaven vysoce kvalitním 24-bitovým 96/192kHz audio rozhraním 2-In/2-Out USB, protokolem Mackie Control a protokolem HUI k ovládání DAW softwaru. Nabízí flexibilní a funkční nastavení pro Vaši práci. Keyboard je vybaven 37 polovyváženými klávesami. 2 × 2 analogové I/O plné duplexní nahrávání a přehrávání. 1 mikrofonní vstup s individuálním ovládáním signálu. 2 analogové vstupy a 2 analogové výstupy s 1/4 ''TRS konektory. Podsvícený LED fader reaguje v reálném čase s DAW. Automatické synchronizaci s hodnotou jiného kanálu při přepínání mezi kanály. Spínač s funkcí enter/rotate. 11 polohové LED kolem otočného potenciometru. funkce Pitch a Modulace. Keyboard obsahuje Led displej. 18 přiřaditelných tlačítek s podsvícením a tlačítka pro funkce Rec-enable, Solo, Mute, Play, Stop, Rec, Rewind, Fast forward, Loop, Transpose a posun oktáv směrem nahoru/dolů. Nabízí výstup MIDI, sluchátkový výstup s individuálním ovládáním hlasitosti, vstup pro expression a sustain pedál. Keyboard je vybaven kompatibilitou ovládání pro Cubase, Nuendo, Samplitude, Logic pro, Bitwig, Reason, Reaper, Studio One a Ableton Live ak dispozici jsou VST pluginy ProDriver VST, Kilohearts VST. Kompatibilní je se systémem Mac OS a Windows prostřednictvím USB 2.0. Keyboard disponuje kovovou odolnou konstrukcí.

Parametry produktu Icon iKeyboard 4S VST

  • Název: Icon iKeyboard 4S VST
  • Cena: 4590 Kč
  • Výrobce: Icon
  • EAN: 4897022374426
Všechny produkty od výrobce

Podobné produkty

Další produkty od výrobce  

Zobrazit všechny produkty od výroce