iCON iKeyboard 3 Nano iCON

iCON iKeyboard 3 Nano

1800 Kč

Trhem osvědčený produkt, iCON iKeyboard 3 Nano od značky iCON - tento produkt nabízíme ve výhodné akci za 1800 Kč. Čekáme, že tahle nabídka se zařadí k našim bestsellerům. Stačí naplnit košík zbožím nad tři tisíce a dopravu NEPLATÍTE. Naše heslo: kvalita, výhodná cena, prozákaznický přístup.

Výrobce: 
SKU: 
Do obchodu

Popis

Icon

Unikátní iCON iKeyboard 3 Nano s proslulou značkou iCON - tento artikl je v tento okamžik v úžasné akci za 1800 Kč. Vybírejte to nejlepší u nás. Zásilky nad 3000 Kč k vám budou dopraveny BEZPLATNĚ. Už jsme vás přesvědčili, že tohle musíte mít?

25-klávesový MIDI keyboard zkombinovaný s jednokanálovým DAW kontrolerem ze série Nano, který je vybaven klávesami citlivými na frekvenci, tlačítky pro nastavení oktávy či transpozice, a ovládacími knoflíky pro pitch-bend a modulaci. Kromě toho nabízí i kódovací ovladač s dvěma funkcemi a 11-segmentovým LED podsvícením indikujícím polohu otáčení, a nastavitelné multi-frekvenční křivky. Keyboard je dodáván spolu se softwarem Cubase LE a je vybaven presety pro nejpopulárnější DAW softwary včetně Nuendo, Logic Pro, Pro Tools, Ableton Live, Samplitude a Studio One. Kromě toho využívá ovládací protokoly Mackie a HUI pro presety a automatické mapování, a může být nakonfigurován i pro obecné MIDI hodnoty. Každý ovladač může být mapován pro jakoukoliv MIDI aplikaci díky softwaru iMap. K dispozici jsou i výstupy pro sustain a expression pedály, MIDI výstup, vysokorychlostní USB 2.0 propojení a napájecí vstup. Rozměry: 476 x 189 x 72 mm.
Provoz na baterie: Ne
Balení obsahuje: USB Cable
Počet kláves: 25
Typ kláves: Semi Weighted
Velikost kláves: Standardní
Země původu: Čína
Výstupy: MIDI OUT
Vstupy: Sustain Pedal
Adaptér součástí: Ne
Napájení: Ne
USB MIDI: Ano
Provedení povrchu klaviatury: Smooth
Varianta: Nano

Parametry produktu iCON iKeyboard 3 Nano

  • Název: iCON iKeyboard 3 Nano
  • Cena: 1800 Kč
  • Výrobce: iCON
  • EAN:
Všechny produkty od výrobce

Podobné produkty

Další produkty od výrobce  

Zobrazit všechny produkty od výroce