Ibanez SRAS7 SR-Serie ''Ashula'' Raspberry Stained Burst Gloss Ibanez

Ibanez SRAS7 SR-Serie ''Ashula'' Raspberry Stained Burst Gloss

36090 Kč

Není proč váhat, Ibanez SRAS7 SR-Serie ''Ashula'' Raspberry Stained Burst Gloss od producenta Ibanez - tento artikl pořizujte po slevě za 36090 Kč. Nákup přes nás znamená jistotu dobré ceny. Dopravné bez jakéhokoliv poplatku se nyní vztahuje už na objednávky v minimální hodnotě 3000 Kč. Už se těšíte na svoji objednávku?

Výrobce: 
SKU: 4549763072733
Do obchodu

Popis

Ibanez

Tradiční bestseller, Ibanez SRAS7 SR-Serie ''Ashula'' Raspberry Stained Burst Gloss s osvědčenou značkou Ibanez - tento artikl doporučujeme v časové omezené slevě za 36090 Kč. Podívejte se také na další položky ze širokého katalogu. Při objednávce nad 3 000 Kč od nás máte DOPRAVU ZDARMA. Udělejte si radost.

7-strunná elektrická baskytara ze série Bass Workshop, která má absolutně jedinečný vzhled a unikátní konstrukci, protože kombinuje bezpražcový a pražcový krk v jednom: první tři struny jsou bezpražcové a plocho vinuté, přičemž jsou navrženy tak, aby pokryly spodní registr. Ten je však opětovně pokryt i zbylými čtyřmi strunami s kulatým vinutím a pražci. Tělo nástroje je vyrobeno z mahagonu s krásnou vrchní jasanovo-topolovou deskou. Tenký, snadno uchopitelný 7-dílný krk je vyroben z kombinace javor/ořech/purpleheart, díky čemuž zaručuje extrémní tuhost a zlepšený dozvuk. Hmatník je také vyroben ze dvou typů dřev: dřevina jatoba je využita na pražcové části a využívá speciální intarzii a středně velké pražce, zatímco bezpražcová část je vyrobena z dřeviny purpleheart. Délka menzury je 864 mm, rádius hmatníku je 950 mm a šířka nultého pražce je 63 mm. Baskytara je vybavena třemi snímači: dva pasivní snímače SRAS Super J Ashu produkují zvuk pražcové části, přičemž byly speciálně navrženy pro tento model a poskytují jasný, jasný a bohatý dynamický tón. Snímací piezo systém AeroSilk zase generuje zvuk bezpražcové části, přičemž klade důraz na akustiku a tonální charakter dřevin, takže jeho výsledný tón je podobný kontrabasu. Požadovaný výsledný zvuk je možné zvolit pomocí trojcestného přepínače (Piezo/Mix/Magnetic), který nabízí různé tonální možnosti pro větší hudební kreativitu a inspiraci. Baskytara dále nabízí dvě kobylky: AeroSilk MR5 jako součást piezo systému a model Mono-rail V s 16mm roztečemi strun. Je také vybavena odnímatelnou opěrkou prstů pro umístění palce v blízkosti hrany hmatníku nebo ve vyšší části krku. Barevné provedení Raspberry Stained Burst Gloss.

Parametry produktu Ibanez SRAS7 SR-Serie ''Ashula'' Raspberry Stained Burst Gloss

  • Název: Ibanez SRAS7 SR-Serie ''Ashula'' Raspberry Stained Burst Gloss
  • Cena: 36090 Kč
  • Výrobce: Ibanez
  • EAN: 4549763072733
Všechny produkty od výrobce

Podobné produkty

Další produkty od výrobce  

Zobrazit všechny produkty od výroce