Ibanez RGA742FM Dragon Eye Burst Flat Ibanez

Ibanez RGA742FM Dragon Eye Burst Flat

13890 Kč

Špičkové zboží, Ibanez RGA742FM Dragon Eye Burst Flat s proslulou značkou Ibanez - tento artikl doporučujeme s VIP slevou pro každého za 13890 Kč. Dělá nám radost, že naše akce dělají radost vám! Dopravné bez jakéhokoliv poplatku se nyní vztahuje už na objednávky v minimální hodnotě 3000 Kč. Jasná úspora a k tomu spokojenost z nákupu, není proč váhat.

Výrobce: 
SKU: 4515276967576
Do obchodu

Popis

Ibanez

Ve slevě je Ibanez RGA742FM Dragon Eye Burst Flat od oblíbené společnosti Ibanez - tento hit můžete získat extra levně za 13890 Kč. Vybírejte to nejlepší u nás. Vyberte si zboží v celkové hodnotě nad 3000 Kč a poštovné máte ZDARMA. Jasná úspora a k tomu spokojenost z nákupu, není proč váhat.

7-strunná elektrická kytara ze série RGA, která nabízí unikátní, elegantně tvarovanou vrchní desku ze žíhaného javoru a je precizně vyrobena a přizpůsobená pro tvrdou, fyzicky náročnou hru. Má mahagonové tělo a tenký, rychlý a odolný krk Wizard II-7 vyrobený ze tří kusů javorového dřeva. Krk je osazen hmatníkem z dřeviny Jatoba, který produkuje bohaté středy a křišťálově čisté výšky. Má 24 jumbo pražců a bílou ofsetovou bodovou intarzii. Délka menzury je 648 mm, rádius hmatníku je 400 mm a šířka nultého pražce je 48 mm. Kytara je vybavena dvěma pasivními humbucker snímači Quantum s keramickými magnety, které poskytují zrychlenou basovou odezvu, výrazné a hlučné středy a precizní artikulované výšky. Zvuk snímačů je možné upravit pomocí ovladačů Volume a Tone a 5-směrného přepínače. Nástroj dále nabízí i ukotvenou kobylku a černý hardware. Barevné provedení Dragon Eye Burst Flat.
Preferovaná ruka: Pravá ruka
Povrchová úprava: Leštěná
Barva: Sunburst
Kobylka/tremolo: Pevná
Přepínač: 5 Way
Tělo: Mahagon
Přední deska: Flamed Maple
Krk: Javor
Hmatník: Jatoba
Počet pražců: 24
Snímače: 2x Ibanez Quantum Humbucker
Pouzdro/kufr v ceně: Ne
Počet strun: Ocel
Typ: Superstrat
Konfigurace snímačů: HH
Země původu: Indonésie
Barva podle výrobce: Dragon Eye Burst Flat
Profil krku: Wizard II-7
Ovládání: Volume
Ladící mechanika: Ibanez
Hardware: Černá
Elektronika: Pasivní
Rádius hmatníku: 15,75"
Velikost pražců: Jumbo
Šířka nultého pražce (mm): 48.0
Menzura (mm): 648.0

Parametry produktu Ibanez RGA742FM Dragon Eye Burst Flat

  • Název: Ibanez RGA742FM Dragon Eye Burst Flat
  • Cena: 13890 Kč
  • Výrobce: Ibanez
  • EAN: 4515276967576
Všechny produkty od výrobce

Podobné produkty

Další produkty od výrobce  

Zobrazit všechny produkty od výroce