Headrush Looperboard Headrush

Headrush Looperboard

20190 Kč

Tohle si zamilujete: Headrush Looperboard od oblíbeného výrobce Headrush - toto zboží si můžete koupit po zlevnění za 20690 Kč. V našem katalogu zařazené zboží vás nezklame. Při objednávce nad 3 000 Kč od nás máte DOPRAVU ZDARMA. Pokud budete spokojeni, doporučte nás prosím svým známým.

Kategorie: 
Výrobce: 
SKU: 694318023709
Do obchodu

Popis

Headrush

Špičkové zboží, Headrush Looperboard od známé značky Headrush - toto zboží si můžete nechat dodat při právě probíhající akci za 20690 Kč. Vybírat zboží v akci můžete z pohodlí vašeho domova. Zásilky nad 3000 Kč k vám budou dopraveny BEZPLATNĚ. Nakupování na internetu je tak opět výhodnější než v kamenné prodejně, která má vyšší náklady.

Pedálový looper se 4 vstupy, 4 výstupy, inteligentní funkcí Time-Stretch a zabudovanými efekty. Přináší vysoký výkon a intuitivní ovládání. Vybaven je 4-jádrovým DSP procesorem, 7" dotykovým displejem, kvalitními obvody a množstvím vstupů a výstupů. Nabízí možnost nahrávání v délce až 8 hodin a ukládání na externí paměťová média (USB/SD). Navíc obsahuje USB audio rozhraní a ocelovou konstrukci. 7" dotykový displej s vysokým rozlišením nabízí intuitivní a jednoduché ovládání funkcí. Audio obvody zajišťují vynikající kvalitu nahrávek. Looper umožňuje nahrávání až 8 hodin s možností ukládání na externí paměťová média SD a USB. Přináší 12 nožních ovladačů pro nahrávání, vymazání, vrstvení stop, undo/redo, reverse, transpozici a mnoho dalších funkcí. Každá smyčka obsahuje 4 mono nebo stereo skladby se spuštěním v režimu: Fixed, Serial, Sync, Serial/Sync a Free. Pedál disponuje funkcí Tap-Tempo s inteligentním Time-Stretch pro dokonalou synchronizaci. Prostřednictvím pedálu je možné v reálném čase upravit tempo přehrávané smyčky. Zabudované efekty ve vysokém rozlišení je možné přiřadit přímo na vstupní signál, nebo dodatečně k hotovým nahrávkám. Efekty jsou rozděleny do kategorií (zpěv, kytara, perkuse, atd) a nabízejí 4 parametry nastavení pomocí expression pedálu. Zabudovaný přehrávač nabízí kromě přehrávání smyček i přetáčení, zastavení, rychlý posun nebo změnu tempa. Looper je vybaven 4 vstupy XLR/6,3 mm jack (samostatné ovládání gain), fantomovým napájením +48 V, 2 x XLR s uzemněním, 2 x 6,3 mm jack výstupem s přepínáním pro zesilovač nebo linku, 1 x 6,3 mm stereo jack výstupem pro sluchátka s vlastním ovládáním hlasitosti a 3,5 mm jack aux vstupem s vlastním ovládáním hlasitosti. Flexibilní směrování audio signálu umožňuje určit tok zvuku pro 4 vstupy, 4 smyčky, backing skladbu nebo stopu metronomu do 4 výstupů. Pedál je kompatibilní s MIDI zařízeními. Zabudované USB audio rozhraní zabezpečuje nahrávání přímo do PC nebo Mac počítače. Pedál disponuje ocelovou konstrukcí.

Parametry produktu Headrush Looperboard

  • Název: Headrush Looperboard
  • Cena: 20690 Kč
  • Výrobce: Headrush
  • EAN: 694318023709
Všechny produkty od výrobce

Podobné produkty

Další produkty od výrobce  

Zobrazit všechny produkty od výroce