Gretsch G9220 ''BOBTAIL'' Deluxe Resonator Guitar Katalox FB RN Gretsch

Gretsch G9220 ''BOBTAIL'' Deluxe Resonator Guitar Katalox FB RN

19590 Kč

Dnes jsme vybrali: Gretsch G9220 ''BOBTAIL'' Deluxe Resonator Guitar Katalox FB RN od oblíbené společnosti Gretsch - toto zboží si můžete opatřit výhodně za 19590 Kč. Spolehněte se na nejvýhodnější ceny v našem internetovém obchodě. Na vámi zadanou adresu bude BEZPLATNĚ dopravena objednávka v hodnotě 3000 Kč nebo víc. No a to se jednoduše vyplatí.

Výrobce: 
SKU: 885978872404
Do obchodu

Popis

Gretsch

Udělejte si radost: Gretsch G9220 ''BOBTAIL'' Deluxe Resonator Guitar Katalox FB RN co nám vyrábí Gretsch - tento hit získáte s unikátní slevou za 19590 Kč. Spolehněte se na nejvýhodnější ceny v našem internetovém obchodě. Stačí naplnit košík zbožím nad tři tisíce a dopravu NEPLATÍTE. Udělejte si radost.

Resofonická kytara ze série Roots Collection, která nabízí luxusní komponenty, pohodlný kulatý krk a speciální snímač pro resofonickou kytaru Fishman Nashville, takže její zvuk vyniká v mixu více než kdykoliv předtím. Její nejdůležitějším prvkem je kuželový rezonátor Gretsch "Ample-Sonic" s poniklovaným krytem s designem ve stylu květu vánoční hvězdy, která byla ručně tepaná ve východní Evropě z téměř 99% čistého hliníku a přináší působivou kvalitu a výrazný tonální objem. Tělo nástroje je vyrobeno z laminovaného mahagonu s vnitřním vyztužením Sound-Well, bílou vazbou a zvukovými otvory ve tvaru písmene "F". Krk je vyroben z mahagonu a je osazen hmatníkem ze dřeva katalox s 19 středně velkými pražci a perleťovou intarzií. Délka menzury je 635 mm, rádius hmatníku je 400 mm a šířka kostěného nultého pražce je 44,45 mm. Kytara dále nabízí poniklovaný hardware včetně kobylky Spider-Fishman Nashville s trapézovým tailpiecme a ladící mechanikou Grover Sta-Tite, hlavu Gretsch 1939s s perleťovou přední stranou a struny D'Addario EJ16 Phosphor Bronze (Light, tloušťka .012-. 053). Barevné provedení 2-Color Sunburst.
Preferovaná ruka: Pravá ruka
Povrchová úprava: Matné
Barva: Sunburst
Kobylka/tremolo: Hliník
Přední deska: Mahagon
Krk: Mahagon
Hmatník: Katalox
Počet pražců: 19
Snímače: Piezo
Počet strun: Ocel
Zadní deska a luby: Mahagon
Typ: Resofonická Dobro
Země původu: Čína
Barva podle výrobce: 2-Tone Sunburst
Profil krku: Okrouhlý
Ladící mechanika: Grover
Výřez (cutaway): Ne
Velikost pražců: Střední
Šířka nultého pražce (mm): 44.5
Menzura (mm): 635.0

Parametry produktu Gretsch G9220 ''BOBTAIL'' Deluxe Resonator Guitar Katalox FB RN

  • Název: Gretsch G9220 ''BOBTAIL'' Deluxe Resonator Guitar Katalox FB RN
  • Cena: 19590 Kč
  • Výrobce: Gretsch
  • EAN: 885978872404
Všechny produkty od výrobce

Podobné produkty

Další produkty od výrobce  

Zobrazit všechny produkty od výroce